Патнички комбиња од Романија

Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња од Романија: 81 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
50.500 € USD ≈ 56.095 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2018 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter 50
5
21.500 € USD ≈ 23.882 US$
Седишта 19+1
Година 2016 Километража 257000 км Сила
Романија, Timisoara
патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter
6
22.500 € USD ≈ 24.993 US$
Седишта 19+1
Година 2016 Километража 213000 км Сила
Романија, Timisoara
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе RENAULT MASTER
5
5.000 € USD ≈ 5.554 US$
Седишта 16
Година 2007 Километража 187000 км Сила
Романија, ilfov
нови патничко комбе IVECO 50C15
11
41.650 € USD ≈ 46.265 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година Километража Сила 150 кс
Романија
нови патничко комбе IVECO 50C15
9
45.550 € USD ≈ 50.597 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година Километража Сила 150 кс
Романија
патничко комбе VOLKSWAGEN LT
4
9.800 € USD ≈ 10.886 US$
Евро Euro 3 Седишта 14
Година 2001 Километража Сила
Романија, Targu Neamt
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
50.500 € USD ≈ 56.095 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2018 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Idilis 519 19+1+1 *COC* Ready for delivery
26
50.000 € USD ≈ 55.540 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ IDILIS 516 19+1+1 *COC* Ready for delivery
18
44.500 € USD ≈ 49.431 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 519, vip *COC*
25
62.000 € USD ≈ 68.870 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 519 AUTOMATIC,  *COC*  prolonged with 50cm fiber
18
55.500 € USD ≈ 61.649 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
13
15.200 € USD ≈ 16.884 US$
Евро Euro 5 Седишта 21
Година 2013-12-03 Километража 798000 км Сила 140 kW
Романија, Constanța
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 cdi EXTRALUNG SAM 19+1+1 WEBASTO
26
43.989,92 € USD ≈ 48.864 US$
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража Сила 163 кс
Романија, Arad
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 19+1+1 XXL
26
75.000 € USD ≈ 83.310 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1 XXL
Година 2020 Километража 20 км Сила 163 кс
Романија, GALATI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
20
75.000 € USD ≈ 83.310 US$
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1 XXL
Година 2020 Километража 20 км Сила 190 кс
Романија, GALATI
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 81 огласа
Прикажи
Претплати се