Нови патнички комбиња VOLKSWAGEN

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња VOLKSWAGEN: 21 огласа

нови патничко комбе VOLKSWAGEN CARAVELLE CVD_1018 EXCLUSIVE VIP
14
преговара
Седишта 6
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 TRANSPORTER
17
преговара
Година Километража Сила
Турција
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Caravelle T6
7
€ 35.330 USD ≈ US$ 39.093
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 06/2018 Километража Сила 150 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter 50 LRX - RAYAN LTD
23
преговара
Година нов Километража Сила
Србија, Čačak
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter
10
€ 36.799 USD ≈ US$ 40.718
Евро Euro 5 Седишта 24
Година 2011 Километража 270000 км Сила 163 кс
Унгарија, Mocsa
нови патничко комбе VOLKSWAGEN MAN TGE
16
€ 64.900 USD ≈ US$ 71.812
Седишта 8
Година Километража Сила 177 кс
Полска, Kębłowo
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Transporter Multivan Comfortline T6 HK-Exclusi
48
€ 58.985 USD ≈ US$ 65.267
Година 2019-05 Километража 18 км Сила 199 кс
Холандија, Hengelo
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 Multivan Business | by www.klassen.de
29
€ 138.655,46 USD ≈ US$ 153.422
Седишта 6
Година Километража Сила 204 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 Bus 2.0 TDI Multivan KLASSEN ® Luxury VIP VAN
15
€ 126.050,42 USD ≈ US$ 139.475
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 100 км Сила 204 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 / T5 MTM Klassen T300 VIP Business Luxury VAN
13
€ 125.000 USD ≈ US$ 138.312
Година Километража 500 км Сила 204 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе VOLKSWAGEN T6 Bus 2.0 TDI Multivan KLASSEN ® Luxury VIP VAN
15
€ 155.462,18 USD ≈ US$ 172.019
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 100 км Сила 204 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Lagerfahrzeug Crafter 50, 20 SS in Stock TGE 907
19
€ 61.990 USD ≈ US$ 68.592
Седишта 21
Година 2019 Километража Сила 177 кс
Германија, Erbach
нови патничко комбе VOLKSWAGEN Crafter
30
€ 51.500 USD ≈ US$ 56.985
Седишта 20
Година 2019 Километража Сила
Германија, Niederdorla
нови патничко комбе VOLKSWAGEN MAN TGE *9 Seater VIP Business VAN
19
€ 74.900 USD ≈ US$ 82.877
Година Километража Сила 177 кс
Полска, Kębłowo
нови патничко комбе VOLKSWAGEN CRAFTER
13
€ 45.000 USD ≈ US$ 49.792
Седишта 21
Година 05/2019 Километража Сила 130 кс
Романија, Galati
Омилени : 0 Споредба : 0