Нови патнички комбиња TOYOTA

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња TOYOTA: 15 огласа

нови патничко комбе TOYOTA HIACE BUS DSL + TJ1
6
28.355 US$ EUR ≈ 25.527 €
Евро Euro 3 Седишта 13
Година 2018 Километража Сила 101 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
нови патничко комбе TOYOTA HIACE BUS PWR +TJ1
7
27.018 US$ EUR ≈ 24.323 €
Евро Euro 4 Седишта 13
Година 2018 Километража Сила 149 кс
Обединети Арапски Емирати, Dubai
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе TOYOTA HiAce Std Roof (2 units)
5
преговара
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови патничко комбе TOYOTA Hiace
13
40.000 US$ EUR ≈ 36.010 €
Евро Euro 5 Седишта 13
Година 2019 Километража Сила 220 кс
Јапонија, Chiba ken
нови патничко комбе TOYOTA Hiace
16
34.000 US$ EUR ≈ 30.609 €
Евро Euro 5 Седишта 15
Година 2019 Километража Сила 277 кс
Јапонија, Chiba ken
нови патничко комбе TOYOTA HILUX/REVO PICKUP SINGLE CAB DIESEL MINIBUS
18
29.500 € USD ≈ 32.769 US$
Евро Euro 3 Седишта 13
Година 01/2019 Километража Сила 95 кс
Белгија, Bruxelles
нови патничко комбе TOYOTA COASTER
20
преговара
Седишта 22
Година 2019-01-01 Километража Сила 129 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови патничко комбе TOYOTA HIACE COMMUTER GL (RHD)
27
37.900 US$ EUR ≈ 34.120 €
Седишта 15
Година 2019 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
нови патничко комбе TOYOTA HiAce High Roof (2 units)
10
преговара
Година Километража Сила 101 кс
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови патничко комбе TOYOTA 3.0
5
25.500 € USD ≈ 28.325 US$
Година Километража 20 км Сила
Холандија, SCHIEDAM
нови патничко комбе TOYOTA 3.0
6
преговара
Година Километража 20 км Сила
Холандија, SCHIEDAM
нови патничко комбе TOYOTA 2.4 High Roof
11
28.500 € USD ≈ 31.658 US$
Година Километража 10 км Сила 102 кс
Холандија, SCHIEDAM
нови патничко комбе TOYOTA Hiace
12
28.150 € USD ≈ 31.269 US$
Евро Euro 1 Седишта 16
Година Километража Сила 102 кс
Белгија, Bruxelles
нови патничко комбе TOYOTA Hiace
13
28.900 € USD ≈ 32.102 US$
Евро Euro 1 Седишта 12
Година Километража Сила 277 кс
Белгија, Bruxelles
нови патничко комбе TOYOTA Coaster (2 Units)
15
50.000 € USD ≈ 55.540 US$
Седишта 30
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се