Нови патнички комбиња MERCEDES-BENZ Vito

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ Vito: 21 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armored vip vehicle / Vito 114 Extra long Exculutive vi
25
€ 98.000 USD ≈ US$ 108.437
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 114
23
€ 79.000 USD ≈ US$ 87.413
Година 06/2018 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ METRIS / VITO/ VCLASS VVD_1030
21
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ VCLASS/ VITO/ METRIS VVD_1026
16
преговара
Седишта 6
Година Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ v class - vito vip vehicles with wc unit (special design)
24
€ 110.000 USD ≈ US$ 121.715
Седишта 5+1
Година 2017-01 Километража 1 км Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ ERDUMAN VIP VITO DeLuxe
32
преговара
Година 2019 Километража Сила
Турција, bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ vito 119
14
€ 160.000 USD ≈ US$ 177.040
Година 2019 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V-Class Vito 119 Luxury Vip
27
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 119 Sezer Automotive
26
преговара
Година 2019 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 119
43
€ 92.000 USD ≈ US$ 101.798
Година Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V-Class Vito 119 Sezer Automotive
25
преговара
Седишта 8
Година 2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 119
27
€ 115.000 USD ≈ US$ 127.247
Евро Euro 6 Седишта 6+1
Година 2019-03 Километража Сила 190 кс
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 111 BT Tourer PRO Schienensystem Klima 9 Si
14
€ 22.889,92 USD ≈ US$ 25.328
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019-03 Километража 50 км Сила 114 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 111 BT Tourer PRO Schienensystem
14
€ 22.889,92 USD ≈ US$ 25.328
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019-03 Километража 50 км Сила 114 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 111 BT Tourer Lang PRO+NAVI+KLIMA+AHK+TEMPO
15
€ 23.789,92 USD ≈ US$ 26.324
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019-03 Километража 50 км Сила 114 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Омилени : 0 Споредба : 0