Нови патнички комбиња MERCEDES-BENZ V-Class

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ V-Class: 43 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ VCLASS V 250  PETROL ENGINE
23
€ 43.000 USD ≈ US$ 47.579
Седишта 6
Година 02/2019 Километража 50 км Сила
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Doktor VIP ® | V250 XXL |Armoured Bulletproof VIP
24
€ 550.000 USD ≈ US$ 608.575
Седишта 6
Година 01/2017 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ DoktorVIP Extralong V119 Exculutive
22
US$ 105.000 EUR ≈ € 94.894
Седишта 5+1
Година 02/2017 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER V1500 - ERDUMAN
11
преговара
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 2018 Километража Сила 190 кс
Турција, bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 d L 4Matic Avantgarde AMG Line elektr Tür
15
€ 50.327,73 USD ≈ US$ 55.688
Евро Euro 6 Седишта 7
Година 2019-08 Километража 10 км Сила 190 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 3,0 V6 190HP
44
€ 82.000 USD ≈ US$ 90.733
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V250 CDI
20
€ 155.000 USD ≈ US$ 171.507
Седишта 8
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 CDI / 4MATIC / KLASSEN ® VAN |
20
€ 155.000 USD ≈ US$ 171.507
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V250 CDI VIP Conversion – Luxury
29
€ 185.000 USD ≈ US$ 204.702
Седишта 8
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 CDI / 4MATIC / KLASSEN ® VAN |
27
€ 175.000 USD ≈ US$ 193.637
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V250 CDI
29
€ 185.000 USD ≈ US$ 204.702
Седишта 8
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 CDI / KLASSEN VIP Umbau nach Anfrage
21
€ 91.596,64 USD ≈ US$ 101.352
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 250 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V250 CDI Mercedes Van Tuning | www.klassen.de
29
€ 134.453,78 USD ≈ US$ 148.773
Седишта 8
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 CDI / 4MATIC / KLASSEN ® VAN | ***STOCK***
23
€ 175.000 USD ≈ US$ 193.637
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 100 км Сила 190 кс
Германија, Minden
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V 250 CDI / 4MATIC / KLASSEN ® VAN |
29
€ 210.000 USD ≈ US$ 232.365
Евро Euro 6 Седишта 6
Година Километража 250 км Сила 190 кс
Германија, Minden
Омилени : 0 Споредба : 0