Нови патнички комбиња MERCEDES-BENZ MB

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ MB: 14 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI 19+1+1 2019 MB BUSPERFECT DIAMOND NEW MODEL 907
32
€ 80.000 USD ≈ US$ 88.520
Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 MB BUSPERFECT PLATINUM 2019 - 19+1+1
20
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT 2019 19+1+1
20
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT DIAMOND
47
€ 82.000 USD ≈ US$ 90.733
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT PLATINUM
30
€ 82.000 USD ≈ US$ 90.733
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT 19+1+1
20
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT PLATINUM 19+1+1 Tacho 3.0 - regis
20
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI 2019 MB BUSPERFECT PLATINUM 19+1+1
20
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI MB BUSPERFECT PLATINUM 19+1+1 2019
25
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019-06-12 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI MB BUSPERFECT 7+1+1 or 1 wheelchair
38
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.390
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 10 км Сила 163 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 CDI 2019 MB BUSPERFECT
24
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2019-06-12 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI MB BUSPERFECT 2019 7+1+1
42
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.390
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 10 км Сила 163 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI MB BUSPERFECT PLATINUM 2019 8+1
36
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.390
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 10 км Сила 163 кс
Полска, Gowino
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519 MB BUSPERFECT PLATINUM 19+1+1
38
€ 72.000 USD ≈ US$ 79.668
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Полска, Gowino
Омилени : 0 Споредба : 0