Нови патнички комбиња MERCEDES-BENZ

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ: 454 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Idilis 519 19+1+1 *COC* Ready for delivery
27
€ 50.000 USD ≈ US$ 55.325
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 2019 Километража 10 км Сила 190 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
67
преговара
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armored vip vehicle / Vito 114 Extra long Exculutive vi
25
€ 98.000 USD ≈ US$ 108.437
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
33
преговара
Евро Euro 6 Седишта 19+1
Година 06/2019 Километража Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
33
€ 62.000 USD ≈ US$ 68.603
Евро Euro 6 Седишта 22+1
Година 06/2019 Километража 10 км Сила 193 кс
Турција, Ankara
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armoured vip vehicle Mercedes Sprinter Extralong
28
€ 110.000 USD ≈ US$ 121.715
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ NEW SPRINTER 516 CDi
45
€ 63.600 USD ≈ US$ 70.373
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 04/2018 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter Traveller 7
9
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Vito 114
23
€ 79.000 USD ≈ US$ 87.413
Година 06/2018 Километража Сила
Турција, İSTANBUL
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 114 Automatic Doktor VIP Exculitive Vip Design
13
€ 71.000 USD ≈ US$ 78.561
Седишта 8+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter SVD 1010
8
преговара
Седишта 11
Година 2018 Километража Сила 190 кс
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
13
€ 60.000 USD ≈ US$ 66.390
Седишта 20
Година 02/2019 Километража 300 км Сила
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
20
преговара
Седишта 17+1
Година Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 519
15
преговара
Седишта 20
Година 2019 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 CDi - ΕΣΠΑ - ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ - 2018
18
€ 65.750 USD ≈ US$ 72.752
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 06/2018 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI,516 CDI,-519 CDI
22
€ 140.000 USD ≈ US$ 154.910
Седишта 9
Година 05/2019 Километража 300 км Сила 190 кс
Турција, BURSA
Омилени : 0 Споредба : 0