Патнички комбиња MERCEDES-BENZ Sprinter 516

Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ Sprinter 516: 131 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
50.500 € USD ≈ 56.095 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2018 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 316 - 516 XL - TRANSFER VIP
12
преговара
Евро Euro 5 Седишта 18
Година 2015 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 519 Sezer Automotive
11
преговара
Седишта 20+1
Година 2020 Километража Сила
Турција, Bursa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 CDi - ΕΣΠΑ - ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ - 2018
18
65.750 € USD ≈ 73.035 US$
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 06/2018 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI,516 CDI,-519 CDI
22
ВИДЕО
140.000 € USD ≈ 155.512 US$
Седишта 9
Година 05/2019 Километража 300 км Сила 190 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 Sezer Automotive
46
60.500 € USD ≈ 67.203 US$
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2020 Километража Сила 163 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516 Sezer Automotive
22
ВИДЕО
68.000 € USD ≈ 75.534 US$
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2020 Километража Сила
Турција, Bursa
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516cdi/ 19pax/ lift/ Euro 5/ klima
5
15.900 € USD ≈ 17.662 US$
Седишта 20
Година 2012-05 Километража 598000 км Сила
Шведска
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516cdi/ 19pax/ new engine/ Euro 5/ lift/ klima
6
18.700 € USD ≈ 20.772 US$
Седишта 20
Година 2012-05 Километража 549000 км Сила
Шведска
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516cdi/ 19pax/ Euro 6/ lift/ klima
5
25.900 € USD ≈ 28.770 US$
Седишта 20
Година 2015-05 Километража 385000 км Сила
Шведска
патничко комбе MERCEDES-BENZ URGENT FOR SALE SPRINTER 516 CDI
8
58.000 € USD ≈ 64.426 US$
Седишта 21
Година 2019-10-28 Километража 8600 км Сила 163 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 319 416 419 516 519 Luxury Vip
27
преговара
Седишта 9
Година 2020 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 316 CDI,516 CDI,-519 CDI
10
ВИДЕО
99.900 € USD ≈ 110.969 US$
Седишта 9
Година 07/2019 Километража 100 км Сила 190 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
11
55.000 € USD ≈ 61.094 US$
Евро Euro 6 Седишта 23
Година 06/2019 Километража 50 км Сила 163 кс
Турција, BURSA
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
12
68.500 € USD ≈ 76.090 US$
Евро Euro 6 Седишта 17
Година 2019-05-25 Километража 300 км Сила 163 кс
Турција, BURSA
патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
3
69.000 € USD ≈ 76.645 US$
Евро Euro 6 Седишта 15
Година Километража Сила 163 кс
Турција, BURSA
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Претплати се