Патнички комбиња MERCEDES-BENZ, 2018 година

Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ: 174 огласа

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter IDILIS 516,  22+1+1  *COC*  prolonged with 50cm fiber/s
23
50.500 € USD ≈ 56.095 US$
Евро Euro 6 Седишта 22+1+1
Година 2018 Километража 10 км Сила 160 кс
Романија, BUCURESTI
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 516 CDi - ΕΣΠΑ - ΕΤΟΙΜΟΠΑΡΑΔΟΤΟ - 2018
18
65.750 € USD ≈ 73.035 US$
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 06/2018 Километража Сила 160 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ METRIS / VITO/ VCLASS VVD_1030
21
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патничко комбе MERCEDES-BENZ V CLASS / VITO / VVD1020
17
ВИДЕО
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDI
27
преговара
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 05/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 XXL LUXURY VIP
23
преговара
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 06/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDi XXL PANORAMA
36
преговара
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 06/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter
13
преговара
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ 516 cdi City liner
16
преговара
Евро Euro 6 Седишта 10+1+1
Година 11/2018 Километража Сила
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER First Class
8
преговара
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2018 Километража Сила 190 кс
Турција, bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Armored vip vehicle / Vito 114 Extra long Exculutive vi
25
120.000 € USD ≈ 133.296 US$
Година 08/2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516
11
преговара
Евро Euro 6 Седишта 19+1+1
Година 12/2018 Километража Сила 163 кс
Турција, Bursa
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ Sprinter 516  Citybus
16
преговара
Седишта 14+1
Година 2018 Километража Сила
Турција
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPINTER 519 CDi XXL SILVER EDITION
17
78.000 € USD ≈ 86.642 US$
Евро Euro 6 Седишта 24
Година 02/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ SPRINTER 519 CDi XXL PANORAMA
13
преговара
Евро Euro 6 Седишта 21
Година 05/2018 Километража Сила 190 кс
Грција, ASPROPIRGOS
нови патничко комбе MERCEDES-BENZ V250,Vito 114 116 119 Sezer Automotive
25
ВИДЕО
преговара
Седишта 8
Година 2018 Километража Сила
Турција, Bursa
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 174 огласа
Прикажи
Претплати се