Нови патнички комбиња FORD

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња FORD: 8 огласа

нови патничко комбе FORD Transit 350 L3H2 Autm. Webasto VIP-Conversion
22
38.300 € USD ≈ 42.544 US$
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 10 км Сила 170 кс
Полска, Gdańsk
нови патничко комбе FORD Transit
7
ВИДЕО
34.140 € RUB USD 2.330.000 RUB ≈ 37.922 US$
Седишта 9
Година 2019 Километража Сила 125 кс
Русија, Москва
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патничко комбе FORD Transit MCA BUS M2 2.0 EcoBlue 170KM
37
38.800 € USD ≈ 43.099 US$
Евро Euro 6 Седишта 17+1
Година 2019 Километража 5 км Сила 170 кс
Полска, Siechnice
нови патничко комбе FORD Transit
10
34.920 € RUB USD 2.383.000 RUB ≈ 38.785 US$
Седишта 9
Година 2019 Километража Сила 125 кс
Русија, Москва
нови патничко комбе FORD Transit
9
ВИДЕО
преговара
Седишта 17+1
Година Километража Сила
Украина, Киев
нови патничко комбе FORD Transit Custom Tourneo 310 2.0 TDCI L2H1 Titanium AIRCO NAVIGATI
1
36.900 € USD ≈ 40.989 US$
Седишта 8
Година 2020-01-01 Километража 5 км Сила 170 кс
Холандија, Woerden
нови патничко комбе FORD Transit Custom Tourneo 310 2.0 TDCI L2H1 Titanium AIRCO NAVIGATI
1
36.900 € USD ≈ 40.989 US$
Седишта 8
Година 2020-01-01 Километража 5 км Сила 170 кс
Холандија, Woerden
нови патничко комбе FORD Transit Custom 300 2.0 TDCI 131 pk Limited Aut. DC Dubbel Cabine
41
ВИДЕО
28.944 € USD ≈ 32.151 US$
Седишта 5
Година 2019-01-02 Километража 95 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се