Патнички автмобили од Франција

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички автмобили од Франција: 6 огласа

патнички автмобил MERCEDES-BENZ Sprinter 4L 120
1
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.318
Година 2012-08-24 Километража 3100 км Сила
Франција, Saint Priest
патнички автмобил Rolls-Royce silverspirit
4
преговара
Година 1981 Километража 79000 км Сила
Франција, LES MEES
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
оштетен патнички автмобил RENAULT SCENIC 2 probleme boite auto 2 ph 2 dci 130 ch
3
€ 1.000 USD ≈ US$ 1.114
Број на врати 4/5
Година 01/2007 Километража 123000 км Сила
Франција, Neuville saint-Amand
патнички автмобил SEAT SAMBA
16
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.686
Година 01/1979 Километража 58000 км Сила
Франција, Neuville saint-Amand
патнички автмобил Porsche 911 targa
8
€ 38.000 USD ≈ US$ 42.347
Година Километража Сила
Франција, Neuville saint-Amand
патнички автмобил PEUGEOT 403 de collection
2
преговара
Број на врати 5
Година 1963 Километража Сила
Франција, LES MEES
Омилени : 0 Споредба : 0