Патнички автмобили PEUGEOT Partner

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Патнички автмобили PEUGEOT Partner: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
мини комбе PEUGEOT Partner Tepee 1.6HDI/88kw / klima
20
9.450 € USD ≈ 10.270 US$
Мини комбе
Година 2016-09 Километража 102600 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
оштетен мини комбе PEUGEOT Partner II (2008-)
28
3.521 € PLN USD 16.000 PLN ≈ 3.827 US$
Мини комбе
Година 2009 Километража 168856 км Сила 90 кс
Полска, KĘTY
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
оштетен хеџбек PEUGEOT Partner II (2008-)
42
5.721 € PLN USD 26.000 PLN ≈ 6.220 US$
Хеџбек
Година 2017 Километража 38615 км Сила 100 кс
Полска, KĘTY
хеџбек PEUGEOT Partner 1.6 Diesel
9
преговара
Хеџбек
Евро Euro 4
Година 2007-01-01 Километража 228132 км Сила 75 кс
Белгија, WOMMELGEM
оштетен хеџбек PEUGEOT Partner II (2008-)
35
1.320 € PLN USD 5.999 PLN ≈ 1.435 US$
Хеџбек
Година 2008 Километража 189000 км Сила 90 кс
Полска, KĘTY
мини комбе PEUGEOT Partner
7
850 € USD ≈ 924 US$
Мини комбе
Година 01/2003 Километража 170000 км Сила
Литванија, Radviliškis
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се