Патнички автмобили OPEL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички автмобили OPEL: 10 огласа

патнички автмобил OPEL Astra H 04> 1.6EK4
16
преговара
Година 2006 Километража 223000 км Сила
Данска, Sindal
патнички автмобил OPEL ANTARA
8
€ 9.000 USD ≈ US$ 10.030
Година 2007-12 Километража 164218 км Сила 150 кс
Шпанија, Santa Fé GRANADA
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
патнички автмобил OPEL
9
€ 1.650 USD ≈ US$ 1.839
Година 07/2005 Километража 55865 км Сила
Белгија, Schelle
патнички автмобил OPEL mokka
35
€ 12.790 PLN USD PLN 54.800 ≈ US$ 14.254
Година 2014 Километража 64000 км Сила 115 кс
Полска, Widełki
патнички автмобил OPEL 1397 COACH
12
€ 6.950 USD ≈ US$ 7.745
Година 1934-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
патнички автмобил OPEL Astra, 2.2 l
24
€ 1.800 USD ≈ US$ 2.006
Евро Euro 4
Година 09/2002 Километража 235000 км Сила
Литванија, Gargždai
патнички автмобил OPEL Vectra C 02> 1.9CDTI
16
преговара
Година 2008 Километража 293000 км Сила
Данска, Sindal
патнички автмобил OPEL
7
€ 8.228 USD ≈ US$ 9.169
Број на врати 4/5
Година 2006 Километража 280000 км Сила 101 кс
Белгија, Wingene
патнички автмобил OPEL Astra K 16> 1.6CDTI
18
преговара
Година 2017 Километража 70000 км Сила
Данска, Sindal
патнички автмобил OPEL Ascona 1.3 , C2
18
€ 2.000 USD ≈ US$ 2.229
Година 1983-10-30 Километража 81751 км Сила
Холандија, Susteren
Омилени : 0 Споредба : 0