Патнички автмобили, патнички возило

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички автмобили: 2644 огласа

патнички автмобил VOLKSWAGEN 1200 LIM
28
аукција € 2.518 SEK USD SEK 27.000 ≈ US$ 2.787
Година 1965 Километража Сила 33.99 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V60   Personbil
20
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 258962 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патнички автмобил BMW 735i
13
аукција € 1.502 SEK USD SEK 16.100 ≈ US$ 1.662
Година 1988 Километража 299600 км Сила 211 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил JAGUAR 420   -68
15
аукција € 494,30 SEK USD SEK 5.300 ≈ US$ 547
Година 1968 Километража Сила 245 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил Saab 96 DE LUXE
31
аукција € 2.425 SEK USD SEK 26.000 ≈ US$ 2.684
Година 1961 Километража 8187 км Сила
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил MERCEDES-BENZ 280 SE Automatisk
10
аукција € 466,30 SEK USD SEK 5.000 ≈ US$ 516
Број на врати 4/5
Година 1974 Километража 211960 км Сила 185 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил HYUNDAI Santa Fé 2.2 CRDi
32
аукција € 3.171 SEK USD SEK 34.000 ≈ US$ 3.509
Година 2007 Километража Сила 155 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил PEUGEOT 307 1.6 Bioflex
50
аукција € 149,20 SEK USD SEK 1.600 ≈ US$ 165
Број на врати 4/5
Година 2007 Километража 158038 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO Amazon Kombi
22
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Година 1968 Километража Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил RENAULT Clio  Personbil Renault Clio
38
аукција € 1.306 SEK USD SEK 14.000 ≈ US$ 1.445
Година 2010 Километража 73331 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLKSWAGEN Golf VII 1.6 TDI BMT Trendline
11
€ 9.083,33 USD ≈ US$ 10.053
Број на врати 5
Година 7/2014 Километража 125481 км Сила 89.73 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил MERCEDES-BENZ CLS 350 d
15
€ 28.900 USD ≈ US$ 31.984
Година 3/2016 Километража 100824 км Сила 258 кс
Словачка, Levice
патнички автмобил VOLVO 945   Personbil
21
аукција € 1.446 SEK USD SEK 15.500 ≈ US$ 1.600
Година 1998 Километража 331683 км Сила 165 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLKSWAGEN Passat 1.4 TSI EcoFuel
32
аукција € 5.232 SEK USD SEK 56.100 ≈ US$ 5.790
Евро Euro 5
Година 2011-11-11 Километража 129342 км Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил RENAULT Modus  Personbil
23
аукција € 214,50 SEK USD SEK 2.300 ≈ US$ 237
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0