Филтри -

Палетни вилушкари

Резултати од пребарување: 1146 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Палетни вилушкари: 1146 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар LINDE L 14 ledstaplare
10
аукција 115 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 129,80 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
палетен вилушкар LINDE L12 HF / 12 LH P
2
3.600 € USD ≈ 4.063 US$
Година Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
палетен вилушкар BT Pallstaplare BT 1000Kg
12
аукција 373,90 € SEK USD 3.900 SEK ≈ 422 US$
Висина на подигање 3.35 м
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
палетен вилушкар JUNGHEINRICH EJC 12
5
аукција 750 € USD ≈ 846,40 US$
Носивост 1200 кг
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
палетен вилушкар HYSTER S1.6
4
8.000 € USD ≈ 9.029 US$
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.99 м
Година 2018 Километража 614 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
палетен вилушкар JUNGHEINRICH EJC 212
5
аукција 1.200 € USD ≈ 1.354 US$
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
палетен вилушкар Stöcklin 12 H
2
аукција 50 € USD ≈ 56,43 US$
Носивост 2000 кг
Година 1967 Километража Сила
Швајцарија, Würenlingen
палетен вилушкар CROWN DT 30 40  Elektrický
3
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2614 м/ч Сила
Словачка, Žilina
палетен вилушкар JUNGHEINRICH ERC216  Elektrický
5
5.450 € USD ≈ 6.151 US$
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 4430 м/ч Сила
Словачка, Žilina
палетен вилушкар OMG LOGOS AC  Elektrický
5
2.990 € USD ≈ 3.375 US$
Носивост 1200 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 3367 м/ч Сила
Словачка, Žilina
палетен вилушкар CATERPILLAR NSP16N2I
7
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 2299 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар CATERPILLAR NSP16N2
7
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 462 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар CATERPILLAR NSP16N2
7
цена на барање
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 5.4 м
Година 2014 Километража 807 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар TLO BV-12.5
4
цена на барање
Носивост 1250 кг Гориво електро
Година 1989 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар LINDE L10
1
цена на барање
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1146 огласа
Прикажи
Претплати се