» » Опреми - Босна и Херцеговина

Опреми - Босна и Херцеговина

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми - Босна и Херцеговина: 24 огласа

вилушки BOLZONI KB20YKA
3
преговара
Вилушки
Година 2007
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан FRANK D160
1
преговара
Хидрауличен чекан
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидрауличен чекан INDECO HP5000
6
преговара
Хидрауличен чекан
Година 2007
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан INDECO HP7000
7
преговара
Хидрауличен чекан
Година 2007
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан DRAGO DRH 1600 S
1
преговара
Хидрауличен чекан
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
друга опрема STRENIA OVF 420
4
преговара
Друга опрема
Година 1986
Босна и Херцеговина, Posušje
поткопувач RIPPER ZA ROVOKOPAČ
6
преговара
Поткопувач
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан RAMMER S86
1
преговара
Хидрауличен чекан
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан INDECO HP3000
7
преговара
Хидрауличен чекан
Година 2006
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушки CASCADA 55G80192RO
3
преговара
Вилушки
Година 2007
Босна и Херцеговина, Posušje
корпа за натоварувач DISPONO PZL 030.11.8
5
преговара
Корпа за натоварувач
Година 2013
Босна и Херцеговина, Posušje
друга опрема Lanci 23,5R25
6
преговара
Друга опрема
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
хидрауличен чекан KOMATSU JKHB 1300
4
преговара
Хидрауличен чекан
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушки CASCADA
4
преговара
Вилушки
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
друга опрема Lanci 29.5R29
4
преговара
Друга опрема
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0