Опреми PALFINGER

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми PALFINGER: 236 огласа

камион монтирани кран PALFINGER ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟΙ '14
6
преговара
Камион монтирани кран
Година 2014
Грција, Τρίκαλα
камион монтирани кран PALFINGER PJ 053 A '96
5
преговара
Камион монтирани кран
Година 11/1996
Грција, Τρίκαλα
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
друга опрема PALFINGER
9
€ 1.000 USD ≈ US$ 1.117
Друга опрема
Година
Словачка
камион монтирани кран PALFINGER 8000 Α
12
преговара
Камион монтирани кран
Година 1992
Грција, Τρίκαλα
камион монтирани кран PALFINGER COPMA 110.3
10
преговара
Камион монтирани кран
Година 2002
Грција, Τρίκαλα
камион монтирани кран PALFINGER PK34002
4
€ 100 USD ≈ US$ 112
Камион монтирани кран
Година 02/2016
Шведска, Uddevalla
камион монтирани кран PALFINGER PK 13000
9
преговара
Камион монтирани кран
Година 1996
Грција, Τρίκαλα
камион монтирани кран PALFINGER FJ 102 B '02
11
преговара
Камион монтирани кран
Година 2002
Грција, Τρίκαλα
камион монтирани кран PALFINGER PC 2700B
12
€ 6.057 SEK USD SEK 65.000 ≈ US$ 6.768
Камион монтирани кран
Година 2018
Шведска, Arvika
камион монтирани кран PALFINGER PK 16000
10
€ 6.633 CZK USD CZK 170.000 ≈ US$ 7.411
Камион монтирани кран
Година 1999
Чехија, Jablonec nad Nisou
нови автоподигнувач на контејнери PALFINGER PAK2T-T CE
7
€ 13.000 USD ≈ US$ 14.525
Автоподигнувач на контејнери
Година 2015
Чехија, Kněžmost
систем за рол кипер PALFINGER háková nástavba PALIFT
2
€ 5.150 USD ≈ US$ 5.754
Систем за рол кипер
Година
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
камион монтирани кран PALFINGER PK9700 bakmontert kran
14
€ 1.685 USD ≈ US$ 1.883
Камион монтирани кран
Година 1984
Норвешка, Tiller
камион монтирани кран PALFINGER HMF 4020 K5
13
€ 37.300 USD ≈ US$ 41.675
Камион монтирани кран
Година 2014
Полска, SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
камион монтирани кран PALFINGER CAMION GRUA IVECO 440 8X4 PALFINGER PK 100002 2006
1
€ 185.000 USD ≈ US$ 206.700
Камион монтирани кран
Година 2006
Шпанија, Valladolid
Омилени : 0 Споредба : 0