Опреми KRONE

Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми KRONE: 181 огласа

каросерија на ладилник KRONE KYLSKÅP
6
2.178 € USD ≈ 2.419 US$
Каросерија на ладилник
Година 2008
Шведска, Trelleborg
каросерија на ладилник KRONE Kyl/Frys/Värme Skåp 2013
7
14.206 € USD ≈ 15.780 US$
Каросерија на ладилник
Година 2013
Шведска, Trelleborg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
менлива каросерија на ладилник KRONE med Kylaggregat och bakgavellift
10
2.368 € USD ≈ 2.630 US$
Менлива каросерија на ладилник
Година 2012
Шведска, Trelleborg
каросерија на ладилник KRONE Swap body with refrigeration unit
17
аукција 47,42 € SEK USD 500 SEK ≈ 53 US$
Каросерија на ладилник
Година
Шведска, Kungälv
каросерија на ладилник KRONE  Kylskåp
7
7.103 € USD ≈ 7.890 US$
Каросерија на ладилник
Година 2012
Шведска, Trelleborg
каросерија на ладилник KRONE
6
12.786 € USD ≈ 14.203 US$
Каросерија на ладилник
Година 2013
Шведска, Trelleborg
менлив сандак фургон KRONE Van
4
1.500 € USD ≈ 1.666 US$
Менлив сандак фургон
Година 2007
Австрија
менлива каросерија на ладилник KRONE  BDF-7.45 ab SOFORT
15
15.275 € USD ≈ 16.967 US$
Менлива каросерија на ладилник
Година
Германија, Oelde
нови менлив сандак фургон KRONE STD 6x2 OR 4x2
19
9.205 € PLN USD 39.000 PLN ≈ 10.225 US$
Менлив сандак фургон
Година 2016
Полска, Kraków
каросерија на ладилник KRONE REFRIGERATOR BODY BDF DOPPELSTOCK WR 7.4 DS CARRIER
14
16.520 € PLN USD 70.000 PLN ≈ 18.353 US$
Каросерија на ладилник
Година 2011
Полска, Kraków
каросерија на камион фургон KRONE BODY BDF CONTAINER BOX CLOTHES CARRYING WK 7.7 NSTGI
5
8.261 € PLN USD 35.000 PLN ≈ 9.176 US$
Каросерија на камион фургон
Година 2010
Полска, Kraków
каросерија на ладилник KRONE COOL LINER
6
преговара
Каросерија на ладилник
Година
Белорусија, Ошмяны
каросерија со церада KRONE ZABUDOWA KRONE BDF 7.45 TYŁ SUWANY DACH 2006rok BURTO PLANDEKA M
11
2.006 € PLN USD 8.500 PLN ≈ 2.229 US$
Каросерија со церада
Година 2006
Полска, Jedlanka
каросерија со рамна платформа KRONE 100xKRONE BDF 7.45m BURTOWA ZABUDOWA 2008rok ST.BDB MOŻLIWOŚĆ TR
7
2.006 € PLN USD 8.500 PLN ≈ 2.229 US$
Каросерија со рамна платформа
Година 2008
Полска, Jedlanka
менлив сандак фургон KRONE 2xZABUDOWA KONTENER+ FIRANKA DRZWI st.bdb
9
2.242 € PLN USD 9.500 PLN ≈ 2.491 US$
Менлив сандак фургон
Година 2003
Полска, Jedlanka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 181 огласа
Прикажи
Претплати се