Филтри -

Опреми FASSI

Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Опреми FASSI: 150 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион монтирани кран FASSI F 130 A.22
5
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2007
Грција
камион монтирани кран FASSI F185BS.22
15
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 02/2012
Грција, Athens
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови камион монтирани кран FASSI F990RA.2.28L426 xhe-dynamic
24
ВИДЕО
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
нови камион монтирани кран FASSI F155A.2.25 dynamic
8
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
нови камион монтирани кран FASSI F800RA.2.28 he-dynamic
8
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
нови камион монтирани кран FASSI F800RA.2.26L516 he-dynamic
11
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
нови камион монтирани кран FASSI F275A.0.24L212 e-active
15
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
нови камион монтирани кран FASSI F195A.0.25 e-active
9
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Грција, Athens
камион монтирани кран FASSI F 150 AC.24
12
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2004
Грција
камион монтирани кран FASSI F1150RA.2.28 xhe-dynamic
2
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)
камион монтирани кран FASSI F220A.26
4
ВИДЕО
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2004
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)
камион монтирани кран FASSI F120B.0.25 e-active
4
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2019
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)
камион монтирани кран FASSI F235A.2.25 e-dynamic
4
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2019
Шпанија, Lliça de Vall (Barcelona)
камион монтирани кран FASSI F190
6
цена на барање
Камион монтирани кран
Година
Шпанија, Barcelona
камион монтирани кран FASSI F295A.2.22 CRANE UNIT
5
39.750 € USD ≈ 45.080 US$
Камион монтирани кран
Година
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 150 огласа
Прикажи
Претплати се