» Опреми за шумарство

Сите опреми за шумарство

Резултати од пребарување: 950 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Опреми за шумарство: 950 огласа

дробилка за дрво Mus Max wt 7 xl
7
28.000 € USD ≈ 31.102 US$
Дробилка за дрво
Капацитет 4060 m3/ч
Година 2004 Километража Сила 280 кс
Словенија
дробилка за дрво JENSEN WOODCHIPPER  TJ1050 Volvo FH16-600
34
ВИДЕО
преговара
Дробилка за дрво
Година 05/2011 Километража 7414 м/ч Сила 600 кс
Шведска, Kil
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
цепење дрва BIM επαγγελματικο
6
преговара
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
опрема за обработка на дрво Trädfällsriktare
4
аукција 227,60 € SEK USD 2.400 SEK ≈ 253 US$
Опрема за обработка на дрво
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
форвардер Hemek 800   Skotare
50
аукција 16.220 € SEK USD 171.000 SEK ≈ 18.013 US$
Форвардер
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Karlstad
цепење дрва BIMGX510L & WS50
9
ВИДЕО
22.000 € USD ≈ 24.438 US$
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
цепење дрва BIM
7
преговара
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
пилана ΒΙΜ
9
1.700 € USD ≈ 1.888 US$
Пилана
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
цепење дрва BIM
4
ВИДЕО
5.000 € USD ≈ 5.554 US$
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
пилана HYPRO 300
7
ВИДЕО
28.000 € USD ≈ 31.102 US$
Пилана
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
цепење дрва BIM
6
преговара
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
цепење дрва BIM 22 ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΏΝ ΤΟΝΝΩΝ
6
преговара
Цепење дрва
Година Километража Сила
Грција, Chalkidiki
дробилка за дрво BX42
3
ВИДЕО
преговара
Дробилка за дрво
Капацитет 7 m3/ч
Година 2013-09 Километража Сила
Грција, larisa
дробилка за дрво BX42
4
преговара
Дробилка за дрво
Капацитет 6 m3/ч
Година 2015-02 Километража Сила
Грција, larisa
форвардер HSM 208 F
7
54.000 € USD ≈ 59.983 US$
Форвардер
Година 2003 Километража 15500 м/ч Сила 150 kW
Словачка, Topolčany
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 950 огласа
Прикажи
Претплати се