Опреми за сено

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Ширина на опфаќање

Опреми за сено: 4547 огласа

преса за четвртасти бали KUHN LSB 1270
14
€ 39.000 USD ≈ US$ 43.313
Преса за четвртасти бали
Висина на бала 1200 мм Максимална должина на бала 700 мм Капацитет 65000 ха/час
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Турција, İstanbul
преса за четвртасти бали KRONE Big Pack 1270 Multi Bale
12
€ 49.500 USD ≈ US$ 54.975
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 120 мм Висина на бала 70 мм Капацитет 70000 ха/час
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Турција, İstanbul
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
преса за четвртасти бали CLAAS Quadrant 3200 RC
27
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.645
Преса за четвртасти бали
Висина на бала 120 мм Максимална должина на бала 70 мм Капацитет 84000 ха/час
Година 2013 Километража Ширина на опфаќање 2.35 м
Турција, İstanbul
преса за четвртасти бали JOHN DEERE L1534
1
аукција аукција
Преса за четвртасти бали
Година 2016 Километража 280 м/ч Ширина на опфаќање
Шведска
косачка Orrliden M160, Cutter (as new)
17
€ 6.018 SEK USD SEK 65.000 ≈ US$ 6.684
Косачка
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Jämtland
преса за роло бали KRONE Combi Pack 1500
25
аукција аукција
Преса за роло бали
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Шведска
преса за четвртасти бали CLAAS QUADRANT 3200 RC
10
€ 50.110 BGN USD BGN 98.000 ≈ US$ 55.649
Преса за четвртасти бали
Година 2014 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, СИЛИСТРА
косачка Taarup
17
аукција аукција
Косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Шведска
авто-вчитување на приколка Anaburger HTS 20.16
4
€ 27.500 USD ≈ US$ 30.541
Авто-вчитување на приколка
Година 07/2011 Километража Ширина на опфаќање
Бугарија, Вълчедръм
преса за роло бали NEW HOLLAND BB9090 Damaged / Skadad
5
преговара
Преса за роло бали
Година 2012 Километража Ширина на опфаќање
Шведска, Linköping
косачка ARS 3
6
€ 6.000 USD ≈ US$ 6.664
Косачка
Година Километража Ширина на опфаќање
Грција, Chalkidiki
преса за четвртасти бали NEW HOLLAND BB 960 A
4
€ 29.800 USD ≈ US$ 33.096
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 1200 мм Висина на бала 900 мм Максимална должина на бала 2500 мм
Година 2005 Километража Ширина на опфаќање
Словачка, Rimavská Sobota
нови преса за четвртасти бали ELİBOL 2019
13
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.106
Преса за четвртасти бали
Ширина на бала 460 мм Висина на бала 360 мм Максимална должина на бала 1200 мм Работна брзина 7 км/ч
Година 2019 Километража Ширина на опфаќање
Турција, Karatay/Konya
нови косачка KRONE AMR 240
6
€ 6.300 USD ≈ US$ 6.997
Косачка
Година Километража Ширина на опфаќање 2.398776 м
Словенија, Škofja Loka
нови гребло KRONE KW 6.02/6
3
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.329
Гребло
Година Километража Ширина на опфаќање 6.00456 м
Словенија, Škofja Loka
Омилени : 0 Споредба : 0