Опреми за подигање

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми за подигање: 25 огласа

нови авто-дигалка SAURUS SCISSOR / MAKASLI LİFT
12
10.000 € USD ≈ 11.108 US$
Авто-дигалка
Година 2018
Турција
двостолбна авто-дигалка Dendro-lifts LB7T Car lift, 2 pcs - 14
25
аукција 1.422 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.580 US$
Двостолбна авто-дигалка
Година
Шведска, Kungälv
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
авто-дигалка BOLZONI Auramo Bolzoni XLF550N
5
2.970 € USD ≈ 3.299 US$
Авто-дигалка
Година 2000
Германија, Hamburg
авто-дигалка Plataforma elevadora
5
аукција 150 € USD ≈ 167 US$
Авто-дигалка
Година
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
четиристолбна авто-дигалка Garage Four Post Car Lift
1
аукција 587,50 € GBP USD 500 GBP ≈ 653 US$
Четиристолбна авто-дигалка
Година
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
двостолбна авто-дигалка RAVAGILOLI RAV261
6
10.000 € USD ≈ 11.108 US$
Двостолбна авто-дигалка
Година 01/2001
Шпанија, Barcelona
нови двостолбна авто-дигалка Safe 2040
2
ВИДЕО
1.250 US$ EUR ≈ 1.125 €
Двостолбна авто-дигалка
Година 01/2020
Украина, Київ
четиристолбна авто-дигалка Stertil Koni Koni 4 koloms hefbrug 3500 KG 3500 KG 3500 KG
4
750 € USD ≈ 833 US$
Четиристолбна авто-дигалка
Година
Холандија, Sint Nicolaasga
четиристолбна авто-дигалка Nussbaum 4.40H
8
аукција 1.250 € USD ≈ 1.388 US$
Четиристолбна авто-дигалка
Година 1996
Белгија, Knokke-Heist
двостолбна авто-дигалка Blitz Rotary SPOA3TS-5
7
аукција 2.000 € USD ≈ 2.222 US$
Двостолбна авто-дигалка
Година 2016
Белгија, Knokke-Heist
авто-дигалка UNIC COLIBRI
6
аукција 250 € USD ≈ 278 US$
Авто-дигалка
Година 1995
Белгија, Mont-Saint-Guibert
авто-дигалка OMCN GP5/S
7
аукција 40 € USD ≈ 44 US$
Авто-дигалка
Година 1996
Белгија, Mont-Saint-Guibert
авто-дигалка AGI CP15
6
аукција 40 € USD ≈ 44 US$
Авто-дигалка
Година 1989
Белгија, Mont-Saint-Guibert
четиристолбна авто-дигалка Wep F3.E.1164
7
аукција 250 € USD ≈ 278 US$
Четиристолбна авто-дигалка
Година 1974
Белгија, Mont-Saint-Guibert
нови четиристолбна авто-дигалка MERCEDES-BENZ Actros 4 column lift
9
16.950 € USD ≈ 18.828 US$
Четиристолбна авто-дигалка
Година 2018-01-01
Холандија, Akersloot
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се