Опреми за наводнување и напојување

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Капацитет

Опреми за наводнување и напојување: 1577 огласа

прскалка монтирана на трактор Falcon FA5000E
12
аукција € 9,22 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Прскалка монтирана на трактор
Година 2015 Километража Капацитет
Шведска, Karlstad
самоодна прскалка TECNOMA 4240
9
€ 105.000 USD ≈ US$ 115.951
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 4200 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година 02/2013 Километража 5180 м/ч Капацитет
Бугарија, Вълчедръм
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
самоодна прскалка TECNOMA 5240
12
€ 120.000 USD ≈ US$ 132.516
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5200 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 20 км/ч
Година 01/2015 Километража 2440 м/ч Капацитет
Бугарија, Вълчедръм
систем за наводнување NERTHUS FIAT GST 125/31
4
преговара
Систем за наводнување
Година 1995 Километража Капацитет
Хрватска, Karlovac
нови прскалка монтирана на трактор Вентилаторна пръскачка
5
€ 2.300 USD ≈ US$ 2.540
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 400 л
Година Километража Капацитет
Бугарија, с.Н.Кономлади
нови влечена прскалка KVERNELAND iXtrack C 40
7
€ 62.500 USD ≈ US$ 69.019
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2016 Километража Капацитет
Бугарија, София
влечена прскалка JOHN DEERE M 740 FOR PARTS ONLY за делови
9
преговара
Влечена прскалка
Година 2015 Километража Капацитет
Шведска, Arvika
самоодна прскалка CHALLENGER RG 655C
5
преговара
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 6000 л Ширина на опфаќање 36 м Работна брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 2514 м/ч Капацитет
Бугарија, Търговище
нови самоодна прскалка KVERNELAND IXdrive5240
12
€ 242.000 USD ≈ US$ 267.241
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 5000 л Ширина на опфаќање 32 м
Година 2018 Километража Капацитет
Бугарија, София
нови самоодна прскалка KVERNELAND IXdrive 4180
2
€ 222.000 USD ≈ US$ 245.155
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 3800 л Ширина на опфаќање 28 м
Година 2018 Километража Капацитет
Бугарија, София
самоодна прскалка CHALLENGER SC 7660
8
€ 58.000 USD ≈ US$ 64.049
Самоодна прскалка
Капацитет на резервоар 2750 л Ширина на опфаќање 30 м
Година 2009 Километража 1695 м/ч Капацитет
Бугарија, Търговище
прскалка монтирана на трактор HARDI HARDI MASTER 1200
5
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.282
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 15 м
Година 12/2008 Километража 40 м/ч Капацитет
Грција
влечена прскалка JOHN DEERE TRSP700
17
аукција аукција
Влечена прскалка
Година 2017 Километража Капацитет
Шведска
прскалка монтирана на трактор AMAZONE UF 1200
17
€ 7.950 USD ≈ US$ 8.779
Прскалка монтирана на трактор
Капацитет на резервоар 1200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 2002 Километража Капацитет
Бугарија, Yambol
влечена прскалка Unigreen CAMPO 32P
4
€ 10.200 USD ≈ US$ 11.264
Влечена прскалка
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 07/2008 Километража Капацитет
Бугарија, Вълчедръм
Омилени : 0 Споредба : 0