Опреми за градежни машини

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опреми за градежни машини: 7571 огласа

нови грајфер UNIVERSAL / FINGER / DEMOLITION / SORTING GRAPPLE
24
ВИДЕО
преговара
Грајфер
Година 2018
Словенија, LITIJA
нови хидрауличен чекан HAMMER HM300 XL teža 300kg NOVO
8
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.332
Хидрауличен чекан
Година 04/2019
Словенија, Sevnica
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови хидрауличен чекан MUSTANG HM1900 teža 1.800kg
4
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.440
Хидрауличен чекан
Година 2019
Словенија, Sevnica
нови хидрауличен чекан MUSTANG SB260 teža 255kg NOVO
8
€ 2.850 USD ≈ US$ 3.165
Хидрауличен чекан
Година 04/2019
Словенија, Sevnica
нови хидрауличен чекан MUSTANG HM1700 teža 1.650kg
6
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.774
Хидрауличен чекан
Година 2019
Словенија, Sevnica
кофа за мешање бетон EDILETA PR500
8
преговара
Кофа за мешање бетон
Година
Босна и Херцеговина, Posušje
корпа за багер Hydraulisk planskopa, bredd 1700mm, B30-fäste
3
аукција € 925,80 SEK USD SEK 10.000 ≈ US$ 1.028
Корпа за багер
Година
Шведска, Svenljunga
нови кофа за мешање бетон NG Concrete Mixer Bucket
8
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.332
Кофа за мешање бетон
Година 09/2019
Турција, ANKARA
корпа за багер Tandad grävskopa med hydraulisk grip, bredd 800mm, S70-fäste
4
аукција € 518,50 SEK USD SEK 5.600 ≈ US$ 576
Корпа за багер
Година
Шведска, Svenljunga
корпа за натоварувач AP Powerblad PB 2000  Markavplanare AP Powerblad
15
аукција € 4.722 SEK USD SEK 51.000 ≈ US$ 5.244
Корпа за натоварувач
Година 2016
Шведска, Karlstad
ралник Plog till gaffeltruck
5
аукција € 27,78 SEK USD SEK 300 ≈ US$ 31
Ралник
Година
Шведска, Karlstad
корпа за багер Grusskopa, bredd 2750mm, Stora BM-fäste
5
аукција € 935,10 SEK USD SEK 10.100 ≈ US$ 1.039
Корпа за багер
Година
Шведска, Svenljunga
корпа за натоварувач Planerskopa, Trima
5
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Корпа за натоварувач
Година
Шведска, Svenljunga
корпа за багер Tandad grävskopa med gripklo, bredd 1000mm, B27-fäste (5)
5
аукција € 555,50 SEK USD SEK 6.000 ≈ US$ 617
Корпа за багер
Година
Шведска, Svenljunga
корпа за багер Tandad grävskopa, bredd 2200mm, direktinfästning (49)
3
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Корпа за багер
Година
Шведска, Svenljunga
Омилени : 0 Споредба : 0