Филтри -

Опреми за чистење патишта Mercedes-Benz

Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

163 огласа: Опреми за чистење патишта Mercedes-Benz

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2023 Километража 45 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-04 Километража 328742 км Сила
Германија, Berlin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 143484 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2016 Километража 101339 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
нови машина за чистење снег Mercedes-Benz МКД-17
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
226.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-11-24 Километража 14900 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
199.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-05 Километража 24900 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
187.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03-17 Километража 34900 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS возило за чистење улици Mercedes-Benz Atego 1323 LKO 4x2 / Themis SH7B D/WS
3
Контактирајте го продавачот
199.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021-04 Километража 33300 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
139.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-02-25 Километража 79000 км Сила
Германија, Brahmenau
Контактирајте го продавачот
229.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-10 Километража 9000 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
239.400 € Со вклучен ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2022-10 Километража 15000 км Сила
Германија, Groß-Rohrheim
Контактирајте го продавачот
аукција 7.876 € CZK 199.000 CZK
Возило за чистење улици
Година 04/2006 Километража 170678 км Сила
Чехија, Česká Lípa District
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија хидраулично
Година 06/2008 Километража 103161 км Сила
Литванија, Mažeikiai
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година 1996 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион за миење улици
Година 2003 Километража 114994 км Сила
Полска, Bogucin
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Романија, Luduș
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 3
Година 2004 Километража 106000 км Сила
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Машина за чистење снег
Година 01/1998 Километража Сила
Грција
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2012 Километража Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 4
Година 12/2007 Километража 558256 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
10.750 €
Возило за чистење улици
Година 1997 Километража 800 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
5.781 € GBP 4.950 GBP
Песок засилувач
Евро Euro 3
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Возило за чистење улици
Година 2000 Километража 120000 км Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 163 огласа
Прикажи
Претплати се