Филтри -

Опреми за чистење патишта Bucher

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

59 огласа: Опреми за чистење патишта Bucher

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Зафатнина 1.8001 м³
Година 09/2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Brighouse
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 94072 км Сила
Полска, Sierakowice
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 57720 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
32.600 €
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 219400 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 251698 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Возило за чистење улици
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 247356 км Сила
Полска, Sierakowice
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за миење улици
Зафатнина 2 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 19572 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Возило за чистење улици
Година 2018 Километража 21900 км Сила
Полска, Kowary
Контактирајте го продавачот
аукција 182,70 € SEK 2.100 SEK
Возило за чистење улици
Година 2017 Километража 10342 км Сила
Шведска, Trollhättan
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 09/2012 Километража 42500 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Зафатнина 5 м³
Година 2012 Километража 51882 км Сила
Германија, Wendelstein
Контактирајте го продавачот
8.180,80 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година 1990 Километража 11111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Песок засилувач
Година 06/2010 Километража Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 06/2022 Километража 792 км Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
12.271,19 €
Возило за чистење улици
Година 1994 Километража 111 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 1989 Километража Сила
Чехија, Bernartice u Trutnova
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 53796 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 39139 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
5.200 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Година Километража 2069 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Контактирајте го продавачот
189.500 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020-03-13 Километража 34927 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 4769 м/ч Сила
Шпанија, Gandia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Зафатнина 6 м³
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година 11/1997 Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило за чистење улици
Година Километража Сила
Италија, Campolongo Maggiore
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи