Филтри -

Опрема за заварување, апарат за заварување

Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Опрема за заварување: 144 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Заварување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
опрема за заварување Gassvets
3
аукција 115,40 € SEK USD 1.200 SEK ≈ 130,90 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
опрема за заварување Pinnsvets  TSC650
5
аукција 57,71 € SEK USD 600 SEK ≈ 65,45 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
опрема за заварување Migsvets Helvi Easymig 208
7
аукција 173,10 € SEK USD 1.800 SEK ≈ 196,40 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
опрема за заварување Svets Esab Magma Compact 150 Ecf
14
аукција 240,50 € SEK USD 2.500 SEK ≈ 272,70 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
опрема за заварување ESAB Motor Svets KHE170B
10
аукција 96,18 € SEK USD 1.000 SEK ≈ 109,10 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
опрема за заварување welding crane ESAB LAF 1001 - 14
13
аукција 1.443 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.636 US$
Година Заварување
Шведска, Gothenburg
опрема за заварување Svets Zebra MMA200
6
аукција 19,24 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,82 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
опрема за заварување ESAB Rökutsug för svets / Lectrostatic UFA / MPF
7
аукција 19,24 € SEK USD 200 SEK ≈ 21,82 US$
Година Заварување
Шведска, Karlstad
нови опрема за заварување CIMEX RTAXQ1 Welding Generator
11
898 € USD ≈ 1.019 US$
Година 02/2019 Заварување
Бугарија, Sofia
нови опрема за заварување CIMEX HPP63 220V 1500W PPR Pipe Welding Machine
13
32 € USD ≈ 36,29 US$
Година 2019 Заварување електро
Бугарија, Sofia
нови опрема за заварување CIMEX Pipe Welding Machine HP450
25
4.621 € USD ≈ 5.241 US$
Година 2019 Заварување
Бугарија, Sofia
опрема за заварување EWM Tetrix 351
13
1.731 € SEK USD 18.000 SEK ≈ 1.964 US$
Година Заварување
Шведска, Jämtland
опрема за заварување Mahe  Hyper MIG 600CWK
4
3.000 € USD ≈ 3.403 US$
Година 2017 Заварување
Австрија, Wolfsbach
опрема за заварување Ess SQUAREARC 456
8
аукција 800 € USD ≈ 907,40 US$
Година Заварување
Германија, Velbert
опрема за заварување MIGATRONIC LTO200
9
аукција аукција
Година Заварување
Данска, Storvorde
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 144 огласа
Прикажи
Претплати се