Опрема за сточарство, опрема за добиток

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Опрема за сточарство: 861 огласа

сточна храна опрема Flisutläggare
10
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Сточна храна опрема
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
мешалка за сточна храна KUHN Mixervagn med sidoelevator
19
аукција € 298,60 SEK USD SEK 3.200 ≈ US$ 330
Мешалка за сточна храна
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
сточна храна опрема Viks Rundbalsupprullare
12
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Сточна храна опрема
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
сточна храна опрема ks 300
3
преговара
Сточна храна опрема
Носивост 2000 кг Капацитет на резервоар 10 м³ Работна брзина 10 км/ч Висина за истовар 12 м
Година 01/2015 Километража Сила
Грција, larisa
сточна храна опрема Starke Arvid Tippbar 30 grader  Fodervagn 4 styck
7
аукција € 18,66 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Сточна храна опрема
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
цистерна за ладење на млеко Vedholms Milk tank 14000 liters - 03
25
аукција € 1.540 SEK USD SEK 16.500 ≈ US$ 1.704
Цистерна за ладење на млеко
Година 2003 Километража Сила
Шведска, Kungälv
нови сточна храна опрема M-Rol 2000 kg
6
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.205
Сточна храна опрема
Година Километража Сила
Словенија, Škofja Loka
мешалка за сточна храна JF VM 8
6
€ 11.200 USD ≈ US$ 12.393
Мешалка за сточна храна
Година 2012 Километража Сила
Словенија, Škofja Loka
сточна храна опрема SILOKING Trailed Line Classic Compakt 10t
8
преговара
Сточна храна опрема
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4121 Altenfelden
сточна храна опрема Sonstige Mammut
5
преговара
Сточна храна опрема
Година 2017-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4121 Altenfelden
сточна храна опрема KONGSKILDE  VM 8-SL
8
преговара
Сточна храна опрема
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-5274 Burgkirchen
сточна храна опрема Peecon Biga
7
€ 21.250 USD ≈ US$ 23.513
Сточна храна опрема
Година 2019-08-08 Километража Сила
Австрија, At-4616 Weißkirchen An Der Traun
сточна храна опрема KUHN Euromix 1
6
€ 13.301 USD ≈ US$ 14.718
Сточна храна опрема
Година 2008-08-08 Километража 3000 м/ч Сила
Австрија, At-4121 Altenfelden
мешалка за сточна храна FARESIN Biostar TMC 1050 Master +Negrisolo 30
10
преговара
Мешалка за сточна храна
Година 2003 Километража Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
мешалка за сточна храна Peecon 12M³
6
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.487
Мешалка за сточна храна
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
Омилени : 0 Споредба : 0