Опрема за обработка на дрво, машини за обработка на дрво

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опрема за обработка на дрво: 70 огласа

опрема за обработка на дрво Sågverk / Kedjeverk
7
аукција € 112 SEK USD SEK 1.200 ≈ US$ 124
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво DeWALT DW707  Kap & Geringssåg
5
аукција € 27,99 SEK USD SEK 300 ≈ US$ 31
Година
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
опрема за обработка на дрво Spikpistol Duo Fast DF90S
3
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво Sticksåg Festool PS 300 EQ Plus
5
аукција € 102,60 SEK USD SEK 1.100 ≈ US$ 114
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво Jula industri   Klyvsåg
8
аукција € 9,33 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво HILTI SCW22-A  Handcirkelsåg batteri 24v
3
аукција € 158,60 SEK USD SEK 1.700 ≈ US$ 176
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво Stenberg   Planhyvel med långhålsborr
11
аукција € 55,99 SEK USD SEK 600 ≈ US$ 62
Година
Шведска, Karlstad
опрема за обработка на дрво FELDER-DICKER
3
€ 2.600 USD ≈ US$ 2.877
Година
Хрватска, Varaždin
опрема за обработка на дрво MUTI PR 180
4
€ 6.100 USD ≈ US$ 6.750
Година
Хрватска, Varaždin
опрема за обработка на дрво Ernes   Ernex sirkelsag
7
аукција € 411,70 NOK USD NOK 4.100 ≈ US$ 456
Година
Норвешка, Lillehammer
опрема за обработка на дрво Hitachi sag
4
аукција € 20,08 NOK USD NOK 200 ≈ US$ 22
Година
Норвешка, Lillehammer
опрема за обработка на дрво POSCH SMARTCUT 700
4
€ 10.990 USD ≈ US$ 12.160
Година 2018
Австрија, Zwettl
опрема за обработка на дрво ALKO ROLLTISCHKREISSÄGE R60-70
8
€ 290 USD ≈ US$ 321
Година
Австрија, Attnang-Puchheim
опрема за обработка на дрво POSCH TWE 5,5-700
5
€ 1.990 USD ≈ US$ 2.202
Година
Австрија, Kirchdorf
опрема за обработка на дрво EIGENBAU
2
€ 390 USD ≈ US$ 432
Година
Австрија, Kirchdorf
Омилени : 0 Споредба : 0