Филтри -

Одење багери

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Одење багери: 48 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
одење багер MENZI MUCK A91 4x4 Mobil
7
88.000 € USD ≈ 103.300 US$
Година 2009 Километража 4361 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
одење багер KAISER S2-3 Telefuss
7
25.900 € USD ≈ 30.410 US$
Година 2003 Километража 11500 м/ч Сила 132 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
одење багер KAISER S2-4 Telefuss
9
цена на барање
Година 12/2004 Километража 5870 м/ч Сила 132 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
одење багер KAISER S2-4 Telefuss
9
цена на барање
Година 2010 Километража 8650 м/ч Сила 157 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
одење багер KAISER S2-4 Telefuss
11
цена на барање
Година 2004 Километража 10000 м/ч Сила 132 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
одење багер KAISER S1-2 Telefuss
11
цена на барање
Година 2001 Километража 4950 м/ч Сила 70 кс
Полска, Prochowice
одење багер KAISER S2 Telefuss
8
цена на барање
Година 2000 Километража 6500 м/ч Сила 122 кс
Чехија, Bernartice u Trutnova
одење багер MENZI MUCK A91
5
45.000 € USD ≈ 52.840 US$
Година 2008 Километража 9696 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
одење багер KAISER S2-4
7
71.000 € USD ≈ 83.380 US$
Година 2011 Километража 7264 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
одење багер SUMITOMO S280
6
40.000 US$ EUR ≈ 34.060 €
Длабочина на копање 6.61 м Радиус на копање 9.29 м Висина за истовар 9.45 м
Година 05/2016 Километража 2000 м/ч Сила 92 kW
Кина, Shanghai
одење багер KAMO 3X
17
14.500 € USD ≈ 17.030 US$
Година 1993 Километража 4821 м/ч Сила
Италија, Cuneo
одење багер CATERPILLAR 330D
4
37.000 US$ EUR ≈ 31.510 €
Длабочина на копање 7.39 м Радиус на копање 1.092 м Висина за истовар 1.024 м
Година 2015 Километража 3000 м/ч Сила 200 kW
Кина, Minhang District
одење багер CATERPILLAR 330BL
10
29.500 US$ EUR ≈ 25.120 €
Година 07/2014 Километража Сила
Кина, Shanghai
одење багер KAISER S2-1
28
22.571 € USD ≈ 26.510 US$
Година 2000 Километража 12 км Сила
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
одење багер MENZI MUCK A71 4x4 plus, Forst
12
65.000 € USD ≈ 76.330 US$
Година 2001 Километража 10000 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се