Обвиткувачи на округли бали, омотачи на роло бали

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Обвиткувачи на округли бали: 52 огласа

обвиткувач на округли бали Khun SW7664  Inplastare
18
аукција € 4.852 SEK USD SEK 52.000 ≈ US$ 5.369
Година 2011
Шведска, Karlstad
обвиткувач на округли бали KVERNELAND SILAWRAP UN 7512
8
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Година
Австрија, Kalsdorf
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
обвиткувач на округли бали PRONAR Z 245
4
€ 11.136 USD ≈ US$ 12.322
Година 2016
Луксембург, Noerdange
обвиткувач на округли бали VICON BW 1500
12
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Година 2005
Австрија, Attnang-Puchheim
обвиткувач на округли бали Mascar 1600 BA
4
€ 11.990 USD ≈ US$ 13.267
Година 2017
Австрија, Zwettl
обвиткувач на округли бали GÖWEIL G1015
4
€ 13.950 USD ≈ US$ 15.436
Година
Австрија, Attnang-Puchheim
обвиткувач на округли бали TANCO 1520EH
3
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.487
Година 2006
Австрија, Korneuburg
обвиткувач на округли бали KVERNELAND UN7581 Silawrap
5
€ 2.181 PLN USD PLN 9.500 ≈ US$ 2.414
Година 2000
Полска, Zbuczyn
нови обвиткувач на округли бали POMAROL Ballenwickler / Bale wrapper Z550/ Owijarka do bel
6
€ 1.837 PLN USD PLN 8.000 ≈ US$ 2.033
Година 2018
Полска, Białystok
обвиткувач на округли бали Tanco Autowrap 250 ARC
4
€ 5.000 USD ≈ US$ 5.532
Година
Германија, Bremen
обвиткувач на округли бали WOLAGRI R500 Combi
6
€ 21.456 USD ≈ US$ 23.741
Година 2013
Данска, Nørager
обвиткувач на округли бали auto wrap 1514
13
аукција € 1.500 USD ≈ US$ 1.660
Година
Белгија, Deinze
обвиткувач на округли бали KVERNELAND UN 6755
10
аукција € 4.500 USD ≈ US$ 4.979
Година
Белгија, Deinze
обвиткувач на округли бали TANCO Autowrak 1080A
5
аукција € 1.250 USD ≈ US$ 1.383
Година
Белгија, Deinze
нови обвиткувач на округли бали Agro-Factory Ballenauflöser/ Bale spreader/ Rozwijarka do bel ob
6
€ 1.676 PLN USD PLN 7.300 ≈ US$ 1.855
Година 2019
Полска, Jedwabne
Омилени : 0 Споредба : 0