Филтри -

Обвиткувачи на четвртасти бали, омотачи на бали

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Обвиткувачи на четвртасти бали: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
обвиткувач на четвртасти бали CLAAS Markant 40
31
аукција 1.291 € SEK USD 13.500 SEK ≈ 1.458 US$
Година
Шведска, Karlstad
обвиткувач на четвртасти бали TANCO S200 VARIWRAP
5
19.990 € USD ≈ 22.570 US$
Година 2019
Австрија, Zwettl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
обвиткувач на четвртасти бали TANCO 1320
5
13.900 € USD ≈ 15.690 US$
Година 2014
Австрија, Kirchdorf
обвиткувач на четвртасти бали ELHO SOFTLINER 1501 A
1
цена на барање
Година 2015
Германија, Barsinghausen-Göxe
нови обвиткувач на четвртасти бали Inter-Tech Self loading bale wraper
9
5.215 € PLN USD 23.300 PLN ≈ 5.887 US$
Година 2020
Полска, Białystok
нови обвиткувач на четвртасти бали Strumyk Ballenwickler / Bale wrapper/ OWIJARKA DO BEL TOSIA 50/7
3
1.074 € PLN USD 4.800 PLN ≈ 1.213 US$
Година 2018
Полска, Białystok
нови обвиткувач на четвртасти бали UNIA Z511 Kostka
2
ВИДЕО
11.900 € USD ≈ 13.440 US$
Година 03/2020
Русија, г. Смоленск
нови обвиткувач на четвртасти бали METAL-FACH Owijarka do bel Z593 samozaładowcza
5
8.870 € USD ≈ 10.010 US$
Година 2019
Полска, Jedwabne
нови обвиткувач на четвртасти бали Awid Czyżew Ballenwickler/Self loading bale wrapper/ Owijarka sa
8
4.454 € PLN USD 19.900 PLN ≈ 5.028 US$
Година 2019
Полска, Jedwabne
нови обвиткувач на четвртасти бали METAL-FACH Owijarka do bel Z577/ Samozaładowcza
8
6.880 € USD ≈ 7.768 US$
Година 2019
Полска, Jedwabne
обвиткувач на четвртасти бали Pomi Kombi-Pack
10
16.763 € USD ≈ 18.930 US$
Година
Данска, Nørager
обвиткувач на четвртасти бали Pomi Miniwrap 100
8
30.173 € USD ≈ 34.070 US$
Година 2008
Данска, Nørager
обвиткувач на четвртасти бали Pomi Wrap 200
6
12.740 € USD ≈ 14.380 US$
Година
Данска, Nørager
обвиткувач на четвртасти бали Pomi Wrap 7
3
36.878 € USD ≈ 41.640 US$
Година 2010
Данска, Nørager
обвиткувач на четвртасти бали Pomi Miniwrap 100 Fabriksny
8
45.326 € USD ≈ 51.170 US$
Година 2019
Данска, Nørager
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се