Обработувачи на семе

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила на мотор

Обработувачи на семе: 15 огласа

нови обработувач на семе Протравитель семян шнековый ПСШ-3/5
8
€ 958,60 UAH USD UAH 26.500 ≈ US$ 1.065
Година 03/2018 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Бердянск
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач насіння шнековий ПНШ-5 "Господар"
4
преговара
Година 2017 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Львов
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT Протруювач камерний ПК-20«Супер» П
4
преговара
Година 2018 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Львов
обработувач на семе MASCHIO Vijzel hydr
9
€ 2.850 USD ≈ US$ 3.165
Година 2018-01-01 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Холандија, Mijnsheerenland
обработувач на семе MAANS MOBITOX
1
преговара
Година 2003 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Мироновка, Светловодский р-н
обработувач на семе  ПК 20
8
€ 1.809 UAH USD UAH 50.000 ≈ US$ 2.009
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина
обработувач на семе ROSTSELMASH
1
преговара
Година 2015 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Новомосковск
обработувач на семе USC LPX2000
15
US$ 44.000 EUR ≈ € 39.618
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
САД, Agoura Hills
обработувач на семе LVIVAGROMASHPROEKT ПК 20 Супер
1
€ 1.809 UAH USD UAH 50.000 ≈ US$ 2.009
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Золотоноша
нови обработувач на семе AgrAlex Beizmaschine 10t/h/Seed treatment machine/Máquina para t
1
€ 18.810 PLN USD PLN 80.200 ≈ US$ 20.894
Капацитет 4 т/ч
Година 2019 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Полска, Białystok
нови обработувач на семе AgrAlex Beizmaschine 6 t/h/Seed treatment machine/Máquina para t
1
€ 6.885 PLN USD PLN 29.350 ≈ US$ 7.646
Година 2019 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Полска, Białystok
нови обработувач на семе POM Augustów Beizgerät/ Seed treatment machine/ Zaprawiarka do n
4
€ 961,80 PLN USD PLN 4.100 ≈ US$ 1.068
Година 2019 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Полска, Białystok
нови обработувач на семе LVOVSELMASH ПСШ-20 (ПК-20)
1
€ 5.607 UAH USD UAH 155.000 ≈ US$ 6.227
Година 2018 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина, Херсон
нови обработувач на семе загрузчик сеялок ПЗС-30
8
€ 2.279 UAH USD UAH 63.000 ≈ US$ 2.531
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина
нови обработувач на семе ПНШ-5 шнековый
7
€ 2.894 UAH USD UAH 80.000 ≈ US$ 3.214
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Украина
Омилени : 0 Споредба : 0