Филтри -

Ножични платформи од Франција

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи од Франција: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа JLG 260MRT 9.92 m 4x4
35
аукција аукција
Година 2007 Километража 3317 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа GENIE GS4390 13.1 m 4x4
21
аукција аукција
Висина на подигање 15 м
Година 2008 Километража 2156 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ножична платформа GENIE GS2646
11
5.300 € USD ≈ 5.933 US$
Висина на подигање 10 м
Година 2005 Километража 640 м/ч Сила
Франција, Auterive
ножична платформа JLG 3246ES
8
6.500 € USD ≈ 7.276 US$
Висина на подигање 12 м
Година 2006 Километража 700 м/ч Сила
Франција, Auterive
ножична платформа HAULOTTE H12SXL 10 m 4x4
41
аукција аукција
Година 2007 Километража 2519 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа JLG 3246 ES
13
9.000 € USD ≈ 10.070 US$
Носивост 320 кг Висина на подигање 11.68 м
Година 2011 Километража 416 м/ч Сила
Франција, HUTTENHEIM
ножична платформа HAULOTTE Compact 10
3
5.500 € USD ≈ 6.157 US$
Висина на подигање 10 м
Година 2006 Километража Сила
Франција, Auterive
ножична платформа HAULOTTE Compact 10N
3
5.500 € USD ≈ 6.157 US$
Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 650 м/ч Сила
Франција, Auterive
ножична платформа GENIE GS3384 4x4
36
аукција аукција
Година 2008 Километража 1945 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа HAULOTTE Compact 10N
2
5.500 € USD ≈ 6.157 US$
Висина на подигање 10 м
Година 2007 Километража 650 м/ч Сила
Франција, Auterive
ножична платформа JLG 260MRT 10 m 4x4
31
аукција аукција
Година 2008 Километража 2675 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа GENIE GS-5390
7
12.900 € USD ≈ 14.440 US$
Висина на подигање 18 м
Година 2003 Километража 1070 м/ч Сила
Франција, Auterive
ножична платформа GENIE GS3268 4x4
1
аукција аукција
Година 2008 Километража 1883 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа GENIE GS3246 4x2 Electric
1
аукција аукција
Година 2007 Километража 769 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
ножична платформа JLG 3246ES 4x2 Electric
2
аукција аукција
Година 2008 Километража 698 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се