Филтри -

Ножични платформи

Резултати од пребарување: 2165 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Ножични платформи: 2165 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ножична платформа LGMG AS0607W
7
Побарајте цена
цена на барање
Висина на подигање 8 м
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
ножична платформа MEC 2647
3
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Носивост 454 кг Висина на подигање 9.8 м
Година 08/2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ножична платформа GENIE GS3246
3
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Носивост 318 кг Висина на подигање 11.75 м
Година 2003 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 2633
2
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Година 04/2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа SKYJACK SJ 8841
7
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 681 кг Висина на подигање 14.5 м
Година 2004 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа SKYJACK SJ 9250
1
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Висина на подигање 17.2 м
Година 2006 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 1932
6
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 09/2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа SKYJACK SJ 8841
4
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Висина на подигање 14.5 м
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа MEC 3772
2
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 340 кг Висина на подигање 13.1 м
Година 08/2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
ножична платформа LGMG AS0607W
7
Побарајте цена
цена на барање
Висина на подигање 8 м
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Amposta (Tarragona)
нови ножична платформа Imer IM12090 - 14 m (Haulotte Compact 14, Genie GS 4047, Iteco IT1212
21
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Носивост 300 кг Висина на подигање 14 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszow
нови ножична платформа IMER Group IM 10122 EX - 12 m (Haulotte Compact 12, Genie GS 3246, JLG 3246
20
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 300 кг Висина на подигање 12 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Rzeszow
ножична платформа SKYJACK SJIII 3219 (Genie GS-1932, JLG 1930 ES, Haulotte Optimum 8
9
Контактирајте го продавачот
4.358 € PLN 19.900 PLN
Носивост 227 кг Висина на подигање 7.8 м
Година 2011 Километража Сила
Полска, Rzeszow
ножична платформа POWER TOWER podnośnik osobowy 5 m (JLG, Genie, Haulotte)
10
Контактирајте го продавачот
1.730 € PLN 7.900 PLN
Носивост 250 кг Висина на подигање 5.1 м
Година 2009 Километража Сила
Полска, Rzeszow
ножична платформа HAULOTTE Optimum 6 (JLG 1530 ES, GENIE GS 1532, SKYJACK 3215)
6
Контактирајте го продавачот
3.701 € PLN 16.900 PLN
Носивост 270 кг Висина на подигање 6.45 м
Година 2007 Километража 96 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2165 огласа
Прикажи
Претплати се