Филтри -

Нови натоварувачи со тркала

Резултати од пребарување: 322 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала: 322 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала DOOSAN DL 450-3
6
179.500 €
Висина за истовар 3.24 м Капацитет на лопата 4.8 м³
Година 12/2016 Километража 78 м/ч Сила
Германија, Lübeck
нови натоварувач со тркала HZM 908
14
11.500 € Со вклучен ДДВ
Носивост 800 кг Висина за истовар 2350 м Капацитет на лопата 0.25 м³ Брзина 30 км/ч
Година Километража Сила 34 кс
Романија, Broșteni
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови натоварувач со тркала HZM 807
12
14.700 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Висина за истовар 1.9 м Капацитет на лопата 0.35 м³
Година 03/2019 Километража Сила
Романија, Broșteni
нови натоварувач со тркала KINGWAY 912 LUKAS 1200 kg 4x4 zestaw łyżka +widły
27
ВИДЕО
9.878 € PLN 45.000 PLN
Носивост 1200 кг Висина за истовар 3200 м Брзина 25 км/ч
Година 01/2020 Километража Сила 50 кс
Полска
нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN
5
74.000 US$ EUR ≈ 63.610 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3230 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 07/2019 Километража Сила 162 kW
Украина, Киев
нови натоварувач со тркала KRAMER 8155
9
94.538 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 123 м/ч Сила 136 кс
Германија, Visbek-Rechterfeld
нови натоварувач со тркала Günter Grossmann GG08
21
8.990 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Висина за истовар 2.3 м Капацитет на лопата 0.4 м³
Година 2020 Километража Сила 34 кс
Полска, Lidzbark
нови натоварувач со тркала Günter Grossmann GG010
22
ВИДЕО
8.990 € Без ДДВ
Носивост 800 кг Висина за истовар 2.3 м Капацитет на лопата 0.4 м³
Година 2020 Километража Сила 34 кс
Полска, Lidzbark
нови натоварувач со тркала MANITOU MUSTANG AL 106
7
21.800 € Без ДДВ
Висина за истовар 3.2 м Брзина 12 км/ч
Година 2018 Километража 7 м/ч Сила 23 кс
Германија, Visbek-Rechterfeld
нови натоварувач со тркала CATERPILLAR 980M 2 x new unused.01
7
цена на барање
Година 2016-01-01 Километража 15 м/ч Сила
Холандија, Haaften
нови натоварувач со тркала LOVOL FL956 II
4
67.000 US$ EUR ≈ 57.590 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3130 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 09/2019 Километража Сила 220 кс
Украина, Киев
нови натоварувач со тркала VELOAD 926 Chargeuse Sur Pneus (Non Utilise)
20
аукција аукција
Година 2020 Километража 5 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови натоварувач со тркала VELOAD 926 Chargeuse Sur Pneus (Non Utilise)
19
аукција аукција
Година 2020 Километража 3 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови натоварувач со тркала VELOAD 926 Chargeuse Sur Pneus (Non Utilise)
23
аукција аукција
Година 2020 Километража 35 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
нови натоварувач со тркала EVERUN ER10
3
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, LA MUELA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 322 огласа
Прикажи
Претплати се