Филтри -

Натоварувачи со тркала HYUNDAI

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала HYUNDAI: 96 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760-9A
1
цена на барање
Година 2013 Километража 8388 м/ч Сила 226 кс
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770-7A
14
цена на барање
Капацитет на лопата 4.1 м³
Година 2008 Километража Сила 271 кс
Хрватска, Karlovac
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770-9A
12
цена на барање
Капацитет на лопата 4.1 м³
Година 2013 Километража 7000 м/ч Сила 305 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770-7
5
цена на барање
Капацитет на лопата 4.5 м³
Година 2006 Километража 10830 м/ч Сила 271 кс
Србија, Beograd
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770XTD-7
5
цена на барање
Година 2004 Километража Сила 271 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760XTD-7
5
цена на барање
Капацитет на лопата 3.1 м³
Година 2005 Километража 14200 м/ч Сила 207 кс
Србија, Beograd
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770-7
4
цена на барање
Година 2004 Километража Сила 305 кс
Босна и Херцеговина, Sanski Most
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760 -9
25
70.000 € USD ≈ 79.300 US$
Година 2017 Километража 3760 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760-3
12
17.000 € USD ≈ 19.260 US$
Година 2001 Километража Сила
Турција
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760-7A
13
цена на барање
Година 2010 Километража 12070 м/ч Сила 207 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала HYUNDAI HL760-7A
13
цена на барање
Година 2008 Километража 12180 м/ч Сила 207 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770-7
6
цена на барање
Година 2004 Километража Сила 271 кс
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала HYUNDAI HL770XTD-9A
14
цена на барање
Капацитет на лопата 4.1 м³
Година 2015 Километража 6800 м/ч Сила 305 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
натоварувач со тркала HYUNDAI 770-7a
1
30.000 € USD ≈ 33.990 US$
Година 2010 Километража 11250 м/ч Сила
Ирска
натоварувач со тркала HYUNDAI HL960
1
аукција 111,20 € GBP USD 100 GBP ≈ 126 US$
Година 2019 Километража Сила
Обединето Кралство, Nr. Goole Kellington
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се