Филтри -

Натоварувачи со тркала Euro 5

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950GC
18
80.000 € USD ≈ 90.210 US$
Носивост 6080 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Висина за истовар 7.5 м Капацитет на лопата 2.3 м³
Година 11/2015 Километража 9250 м/ч Сила 228 кс
Турција, ISTANBUL
натоварувач со тркала CASE 2011 MODEL 821 E CASE LODER YÜKLEYİCİ
18
41.000 € USD ≈ 46.230 US$
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3 м Капацитет на лопата 5 м³ Брзина 30 км/ч
Година 06/2011 Километража 8500 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови натоварувач со тркала MR930E
6
21.000 € USD ≈ 23.680 US$
Носивост 2000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 1 м³ Брзина 19 км/ч
Година 06/2020 Километража 3 м/ч Сила 55.8 kW
Романија, BRASOV
нови натоварувач со тркала CLC T 5000
20
49.990 € USD ≈ 56.370 US$
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Висина за истовар 3.7 м Капацитет на лопата 3 м³ Брзина 38 км/ч
Година 04/2020 Километража 1 км Сила 240 кс
Франција, Arles sur Rhone
нови натоварувач со тркала LOVOL FL956 II
4
70.740 US$ EUR ≈ 62.740 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Капацитет на лопата 3 м³
Година 09/2019 Километража Сила 220 кс
Украина, Киев
нови натоварувач со тркала XCMG LW300FN
5
40.500 US$ EUR ≈ 35.920 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2892 м Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 04/2020 Километража Сила 92 kW
Украина, Киев
натоварувач со тркала KOMATSU WA380-3
3
25.880 € USD ≈ 29.180 US$
Евро Euro 5 Капацитет на лопата 5 м³
Година 04/2015 Километража 3620 м/ч Сила
Кина, shanghai
нови натоварувач со тркала XCMG ZL50GN
5
74.000 US$ EUR ≈ 65.630 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3230 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 07/2019 Километража Сила 162 kW
Украина, Киев
натоварувач со тркала LIEBHERR L 566 X-Power
23
ВИДЕО
219.000 € USD ≈ 246.900 US$
Евро Euro 5 Висина за истовар 3.2 м Капацитет на лопата 4.7 м³ Брзина 40 км/ч
Година 12/2018 Километража 1627 м/ч Сила 272 кс
Германија, Lübeck
натоварувач со тркала CATERPILLAR 972K Radlader 26,2 Ton / 11.889 H
15
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 11889 м/ч Сила 292 кс
Полска, Dabrowa k/Opola
натоварувач со тркала KOMATSU wa380-6
7
27.990 US$ EUR ≈ 24.820 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 03/2016 Километража 2300 м/ч Сила 142 кс
Кина, shanghai
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966G
6
15.000 US$ EUR ≈ 13.300 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Капацитет на лопата 3.3 м³
Година 04/2010 Километража 3200 м/ч Сила 253 кс
Кина, Hefei
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966H
9
цена на барање
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3 м Капацитет на лопата 5 м³
Година 2018 Километража 3000 м/ч Сила 213 kW
Кина, Shanghai, Jiuting
натоварувач со тркала CATERPILLAR 966H
6
цена на барање
Носивост 6300 кг Евро Euro 5 Суспензија хидраулично Висина за истовар 3.1 м Капацитет на лопата 3.6 м³ Брзина 38 км/ч
Година 06/2015 Километража 1000 км Сила 213 kW
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала CATERPILLAR 950F
7
22.000 € USD ≈ 24.810 US$
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 8 м Капацитет на лопата 2 м³ Брзина 70 км/ч
Година 03/2009 Километража 800 км Сила 130 кс
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се