Филтри -

Натоварувачи со тркала CASE

Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала CASE: 132 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала CASE 621D /1 med tillbehör
33
аукција 9.631 € SEK USD 100.000 SEK ≈ 10.910 US$
Година 2006 Километража 1330 м/ч Сила 150 кс
Шведска, Karlstad
натоварувач со тркала CASE 721 B
11
20.000 € USD ≈ 22.660 US$
Капацитет на лопата 2.1 м³
Година 1998 Километража Сила 113 kW
Хрватска, Karlovac
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
натоварувач со тркала CASE MODEL 821 E
7
50.000 € USD ≈ 56.650 US$
Година 2011 Километража 140000 км Сила
Турција, İSTANBUL
натоварувач со тркала CASE SR250
3
цена на барање
Година Километража Сила 90 кс
Турција, Manisa
натоварувач со тркала CASE 2011 MODEL 821 E CASE LODER YÜKLEYİCİ
18
41.000 € USD ≈ 46.450 US$
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3 м Капацитет на лопата 5 м³ Брзина 30 км/ч
Година 06/2011 Километража 8500 м/ч Сила
Турција
натоварувач со тркала CASE 721B
6
цена на барање
Година 1998 Километража Сила 154 кс
Хрватска, Karlovac
натоварувач со тркала CASE 721D 4400H
29
34.500 € USD ≈ 39.090 US$
Година 2004 Километража 4400 м/ч Сила
Норвешка
натоварувач со тркала CASE 721D
43
26.415 € USD ≈ 29.930 US$
Година 2004 Километража 4500 м/ч Сила
Норвешка, Tiller
натоварувач со тркала CASE 721 E
5
аукција 16.000 € USD ≈ 18.130 US$
Година 2008 Километража Сила
Унгарија, Hosszúpályi
натоварувач со тркала CASE 721E
34
50.085 € USD ≈ 56.740 US$
Година 2008 Километража 5060 м/ч Сила
Норвешка, Tiller
натоварувач со тркала CASE 621D
8
35.510 € PLN USD 159.000 PLN ≈ 40.230 US$
Година 2005 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Drohiczyn
натоварувач со тркала CASE 966C
3
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала CASE 936E
3
цена на барање
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
нови натоварувач со тркала CASE 721G
27
ВИДЕО
137.500 € USD ≈ 155.800 US$
Евро Euro 4 Висина за истовар 2.63 м Капацитет на лопата 2.7 м³
Година 10/2018 Километража 147 м/ч Сила 195 кс
Германија, Lübeck
натоварувач со тркала CASE W20F
4
50.189,64 US$ EUR ≈ 44.300 €
Година 2018 Километража 930 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 132 огласа
Прикажи
Претплати се