Филтри -

Натоварувачи со тркала

Резултати од пребарување: 5899 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Натоварувачи со тркала: 5899 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови натоварувач со тркала LOVOL FL956 II
4
Контактирајте го продавачот
70.000 US$ EUR ≈ 58.840 €
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 3130 м Капацитет на лопата 3 м³
Година 09/2020 Километража Сила 220 кс
Украина, Киев
натоварувач со тркала VOLVO L120E
26
Контактирајте го продавачот
38.333 € Без ДДВ
Висина за истовар 4.5 м Капацитет на лопата 4 м³
Година 2006 Километража 12140 м/ч Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
натоварувач со тркала CATERPILLAR 924 G за делови
5
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
нови натоварувач со тркала XCMG LW300FN
5
Контактирајте го продавачот
40.500 US$ EUR ≈ 34.050 €
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Висина за истовар 2892 м Капацитет на лопата 1.8 м³
Година 04/2020 Километража Сила 92 kW
Украина, Киев
натоварувач со тркала LVOVSKII 40810
6
Контактирајте го продавачот
13.999 € Без ДДВ
Висина за истовар 3.3 м Брзина 30 км/ч
Година 2010 Километража 10 км Сила
Украина, Бровари
натоварувач со тркала KOMATSU WA420-3H
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
натоварувач со тркала CATERPILLAR 938G
15
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Година 2001 Километража Сила
Полска, Lubartów
натоварувач со тркала CATERPILLAR 916
13
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Година 1988 Километража Сила
Полска, Lubartów
натоварувач со тркала CATERPILLAR 920
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1974 Километража Сила
Полска, Lubartów
натоварувач со тркала SDLG hot sale China made SDLG956 in good condition best price
5
Побарајте цена
цена на барање
Година 2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
натоварувач со тркала LIUGONG 856 chinese loader high quality year 2019,Big Discount
9
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 15.970 €
Носивост 5000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 340 м/ч Сила 162 кс
Кина, Shanghai, Minhang District
натоварувач со тркала WEIDEMANN 1140 light stufe v
21
Контактирајте го продавачот
16.580 €
Година 2020-08-08 Километража Сила 24 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
натоварувач со тркала WEIDEMANN 1140light hoftrac, hoflader, radlader stufe v
21
Контактирајте го продавачот
16.580 €
Година 2020-08-08 Километража Сила 26 кс
Австрија, At-5274 Burgkirchen
натоварувач со тркала ATLAS AR 75
5
Контактирајте го продавачот
29.800 €
Година 2009-08-08 Километража 4270 м/ч Сила 75 кс
Германија, Oyten
натоварувач со тркала CATERPILLAR 980G
4
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 25.220 €
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai, Baoshan District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5899 огласа
Прикажи
Претплати се