Огласот Камион со церада IVECO EUROCARGO ML120E18 е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада IVECO EUROCARGO ML120E18 IVECO EUROCARGO ML120E18 24.000 € Камион со церада 08/2011 220180 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO ML80EL18 BOTELLERO IVECO ML80EL18 BOTELLERO 24.000 € Камион со церада 12/2014 168000 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO EUROCARGO ML120E18
Продадено
1/7
24.000 €
Нето цена
29.040 €
Бруто цена
Марка IVECO
Модел EUROCARGO ML120E18
Тип камион со церада
Година на производство 08/2011
Прва регистрација 2011-08-30
Километража 220180 км
Локација Шпанија Tarambana - El Ejido
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EXP-183C
Можно е изнајмување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
MMA 11.990 KG, CARGA UTIL 5.975 KG, CAJA ABIERTA CON MEDIDAS INTERIORES: 5.28 X 2.47 X 2.60, CABINA CORTA CON 3 PLAZAS, MANUAL, 6 VELOCIDADES, 180 CV, EURO 5, SUSPENSION MECANICA.
Камиони со церада IVECO
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се