Огласот Камион со церада IVECO DAILY 35C15 CAJA ABIERTA е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада IVECO EUROCARGO ML120E18 IVECO EUROCARGO ML120E18 24.000 € Камион со церада 08/2011 220180 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO ML80EL18 BOTELLERO IVECO ML80EL18 BOTELLERO 24.000 € Камион со церада 12/2014 168000 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO DAILY 35C15 CAJA ABIERTA
Продадено
1/7
14.000 €
Нето цена
16.940 €
Бруто цена
Марка IVECO
Модел DAILY 35C15 CAJA ABIERTA
Тип камион со церада
Година на производство 11/2012
Прва регистрација 2012-11-23
Километража 183811 км
Локација Шпанија Tarambana - El Ejido
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EXP-205
Можно е изнајмување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
MMA 3500 KG, CARGA UTIL 520 KG, CAJA ABIERTA NUEVA CON MEDIDAS INTERIORES: 4.16 X 2.16 X 2.30, CABINA CORTA CON 3 PLAZAS, 150 CV, CAMBIO AUTOMATICO/MANUAL, 6 VELOCIDADES, EURO 5, A/C.
Камиони со церада IVECO
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се