Огласот Камион со церада IVECO 35C13 FRUTERA е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
Слични огласи
камион со церада IVECO ML80EL18 BOTELLERO IVECO ML80EL18 BOTELLERO 24.000 € Камион со церада 12/2014 168000 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO EUROCARGO ML120E18 IVECO EUROCARGO ML120E18 24.000 € Камион со церада 08/2011 220180 км Шпанија, Tarambana - El Ejido
камион со церада IVECO 35C13 FRUTERA
Продадено
1/7
14.000 €
Нето цена
16.940 €
Бруто цена
Марка IVECO
Модел 35C13 FRUTERA
Тип камион со церада
Година на производство 07/2014
Прва регистрација 2014-07-28
Километража 259879 км
Локација Шпанија Tarambana - El Ejido
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот EXP-171A
Можно е изнајмување
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Шпански
CAMION LIGERO, MMA 3.500 KG, CARGA UTIL 625 KG, CARROCERIA NUEVA SIN ESTRENAR ABIERTA TIPO FRUTERA CON MEDIDAS INTERIORES: 4.26 X 2.15 X 2.20, VOLUMEN 20 M/3, CABINA CORTA CON 3 PLAZAS, MANUAL, 6 VELOCIDADES, 130 CV, EURO 5.
Камиони со церада IVECO
Резултати од пребарување: 103 огласа
Прикажи
Претплати се