Камион кипер CATERPILLAR DA25 3306T DUMP TRUCK

PDF
PDF
12.600 US$
≈ 11.720 €
Контактирајте го продавачот
Марка CATERPILLAR
Модел DA25 3306T DUMP TRUCK
Носивост 25000 кг
Локација Јапонија Chiba ken
Датум на објавување мај 23, 2023
Autoline ID RJ23653
Можно е изнајмување
Мотор
Сила 273 кс (201 kW)
Гориво дизел
Оски
Оски 3
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
Боја портокалов
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!

Слични огласи

камион кипер CATERPILLAR D30D CATERPILLAR D30D 27.900 € Камион кипер 2000 11500 м/ч Германија, Dillingen / Saar
камион кипер CATERPILLAR 773E CATERPILLAR 773E 80.000 US$ Камион кипер 08/2013 20000 км Алжир, Timekten