Издавам багер гасеничар VOLVO EC220E

PDF
Контактирајте го продавачот
Марка VOLVO
Тип багер гасеничар
Година на производство 2018
Работни часови 525 м/ч
Нето тежина 24000 кг
Локација Италија Anzola Emilia (BO)
Датум на објавување повеќе од 1 месец
Каталошки број на продавачот 321933
PDF

Опис

Вкупни димензии 9.745 м × 2.64 м × 3.27 м
Состојба
Состојба половни

Дополнителни информации:

Англиски
CE plate
Documentation CE
Manual
Excavators
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност

Слични огласи