Мулчери

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мулчери: 607 огласа

мулчер AHWI M450e
4
€ 9.800 USD ≈ US$ 10.884
Година 2018 Километража 500 м/ч Сила
Швајцарија, Widnau
мулчер Slaghack Carroy-Giraudon  TFU 1394
6
аукција € 18,52 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Година Километража Сила
Шведска, Svenljunga
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мулчер FAE STCH/SD 250
4
преговара
Година 2008 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
нови мулчер Собствено производство
6
€ 1.150 USD ≈ US$ 1.277
Ширина на опфаќање 1.2 м Потребна сила на трактор 30 кс
Година 2018 Километража Сила
Бугарија, с.Н.Кономлади
мулчер Peruzzo 1600
4
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.331
Година 5/2007 Километража Сила
Словачка, Levice
мулчер KAHLBACHER Unimog Mulcher
6
преговара
Година Километража Сила
Словенија, Ajdovščina
мулчер ROTOLAND
4
€ 3.200 USD ≈ US$ 3.554
Ширина на опфаќање 3 м
Година Километража Сила
Австрија, Zwettl
мулчер Vogel & Noot TSA/P 280
4
€ 2.790 USD ≈ US$ 3.099
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер Vogel & Noot 2.50
4
€ 1.290 USD ≈ US$ 1.433
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер HMF FU 225
4
€ 1.690 USD ≈ US$ 1.877
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер KIRCHNER 2.70M
7
€ 2.700 USD ≈ US$ 2.999
Ширина на опфаќање 2.75 м
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер GU 225
5
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.776
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер TEHNOS MU 280 LW
5
€ 4.600 USD ≈ US$ 5.109
Година 2015 Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер AGROSTAHL 2.80M
3
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.220
Ширина на опфаќање 2.8 м
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
мулчер Vogel & Noot TSA/P 250
6
€ 2.600 USD ≈ US$ 2.888
Година Километража Сила
Австрија, Kalsdorf
Омилени : 0 Споредба : 0