Филтри -

Моторни пумпи

Резултати од пребарување: 382 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Моторни пумпи: 382 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
моторна пумпа Div. Pumpar
9
аукција 9,62 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,84 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
моторна пумпа Atlas Copco  Weda 08S
3
аукција 57,70 € SEK USD 600 SEK ≈ 65,07 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
моторна пумпа Vattenpump med tillbehör
27
аукција 1.895 € SEK USD 19.700 SEK ≈ 2.136 US$
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
нови моторна пумпа Drainage Water Pump 3.7 kW CIMEX D3-29.55
8
675 € USD ≈ 761,10 US$
Година 2019 Километража Сила 3.7 kW
Бугарија, Sofia
нови моторна пумпа CIMEX D4-18.90 Drainage Water Pump
8
697 € USD ≈ 785,90 US$
Година 2019 Километража Сила 3.7 kW
Бугарија, Sofia
нови моторна пумпа Petrol Trash Water Pump 7.0 hp CIMEX TWP75
11
172 € USD ≈ 193,90 US$
Капацитет 1100 л/мин
Година 02/2019 Километража Сила 7 кс
Бугарија, Sofia
нови моторна пумпа CIMEX WP50
9
125 € USD ≈ 140,90 US$
Капацитет 584 л/мин
Година 2019 Километража Сила 6.5 кс
Бугарија, Sofia
моторна пумпа DUAB-POWER MDT80C
3
1.250 € SEK USD 13.000 SEK ≈ 1.410 US$
Капацитет 1300 л/мин
Година 2015 Километража Сила 6 кс
Шведска, Östergötland
моторна пумпа PUMPA
5
цена на барање
Година Километража Сила 24.47 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа Pumpa DH52-25/A
6
цена на барање
Година Километража Сила 150 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа INGERSOLL RAND 8x21AL
4
цена на барање
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа GEBRUDER SULZER ZHNX 360
4
цена на барање
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа KSB MTC 125/02
7
цена на барање
Капацитет 2480 л/мин
Година 2007 Километража Сила 272 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа KSB MTC 125/02
10
цена на барање
Година 2007 Километража Сила 272 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
моторна пумпа NIJHUIS POMPEN HGT1-250.500
4
цена на барање
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 382 огласа
Прикажи
Претплати се