Моторни пили, електрична пила

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила на мотор

Моторни пили: 48 огласа

моторна пила HUSQVARNA 535FB X   Ryggburen Motorsåg / Grensåg
12
аукција € 93,31 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Година 2011 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шведска, Karlstad
нови моторна пила Petrol Chainsaw 20" 50cm Chain 2200W CIMEX MS500-20
4
€ 161 USD ≈ US$ 178
Година 2019 Километража Сила на мотор 3 кс
Бугарија, Sofia
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови моторна пила Petrol Chainsaw 18" 45cm Chain 2200W CIMEX MS500-18
4
€ 157 USD ≈ US$ 174
Година 2019 Километража Сила на мотор 3 кс
Бугарија, Sofia
нови моторна пила Petrol Chainsaw 16" 40cm Chain 1500W CIMEX MS350-16
3
€ 148 USD ≈ US$ 164
Година 2019 Километража Сила на мотор 2 кс
Бугарија, Sofia
нови моторна пила Petrol Chainsaw 14" 35cm Chain 1500W CIMEX MS350-14
3
€ 139 USD ≈ US$ 154
Година 2019 Километража Сила на мотор 2 кс
Бугарија, Sofia
моторна пила STIHL MSE180C el 2kw
3
аукција € 27,99 SEK USD SEK 300 ≈ US$ 31
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шведска, Karlstad
моторна пила HUSQVARNA 550 XPG X-cut
7
аукција € 354,60 SEK USD SEK 3.800 ≈ US$ 392
Година 2018 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шведска, Karlstad
моторна пила HUSQVARNA 7 Chainsaws
31
аукција € 531,90 SEK USD SEK 5.700 ≈ US$ 589
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шведска, Kungälv
моторна пила BILTEMA Elektrisk motorsag
4
аукција аукција
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Норвешка, Lillehammer
моторна пила PARTNER P520 Elektrisk motorsag
4
аукција аукција
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Норвешка, Lillehammer
моторна пила Campagnola Laser 8 láncfűrész
3
€ 289,10 HUF USD HUF 95.000 ≈ US$ 320
Година 2010 Километража 1 м/ч Сила на мотор 0.00 кс
Унгарија, Kecskemét
моторна пила STIHL MS211C
18
аукција € 134,10 DKK USD DKK 1.000 ≈ US$ 148
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Данска, Storvorde
моторна пила GREENCUT GS2600 20
6
аукција € 120 USD ≈ US$ 133
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
моторна пила Motosierra Gasolina 25,4cc (NUEVA)
6
аукција € 120 USD ≈ US$ 133
Година Километража Сила на мотор 0.00 кс
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
нови моторна пила Qty Of Garden Tools Miscellaneous Industrial - Other
2
аукција аукција
Година 2019 Километража Сила на мотор 0.00 кс
Холандија, RK Zevenbergen
Омилени : 0 Споредба : 0