Мотори за машини за жетва

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Мотори за машини за жетва: 231 огласа

нови мотор CLAAS Tucano OM 926.929 E3A за комбајн CLAAS Tucano
8
€ 10.500 USD ≈ US$ 11.583
Полска, Wysogotowo
мотор JOHN DEERE 9750STS 9650STS 8.1 за комбајн
3
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.031
Украина, Кировоград
мотор CATERPILLAR   3126 за комбајн CLAAS lexion 460 470
3
US$ 10.000 EUR ≈ € 9.065
Украина, Умань
мотор JOHN DEERE 6081HH006 за комбајн JOHN DEERE 9650STS
1
€ 1 USD ≈ US$ 1
Украина, Кировоград
мотор JOHN DEERE 6081 6081H0012 за комбајн JOHN DEERE 9660STS
2
€ 1 USD ≈ US$ 1
Украина, Кировоград
мотор PERKINS 1306-9T за комбајн CLAAS Lexion 440
10
€ 12.000 USD ≈ US$ 13.237
Украина, Тернопіль
мотор MERCEDES-BENZ OM 457 LA за комбајн CLAAS
8
преговара
Белорусија, Гродно
мотор SW400 LEYLAND Do BIZONA inny за комбајн
8
€ 853,40 PLN USD PLN 3.690 ≈ US$ 941
Полска, Chróstowo
мотор MERCEDES-BENZ OM 926 LA за комбајн CLAAS Tucano
9
преговара
Белорусија, Гродно
мотор MERCEDES-BENZ OM 502 LA за комбајн CLAAS
7
преговара
Белорусија, Гродно
мотор VOLVO Twd1240VE за комбајн
5
преговара
Холандија, Apeldoorn
мотор JOHN DEERE за комбајн JOHN DEERE 4045
2
преговара
Холандија, Bant
Омилени : 0 Споредба : 0