Мотокултиватори

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Мотокултиватори: 98 огласа

мотокултиватор HONDA F220
3
€ 743 USD ≈ US$ 822
Година 2016 Километража Сила 5 кс
Луксембург, Noerdange
мотокултиватор BCS MF 610
7
€ 1.150 USD ≈ US$ 1.272
Година 2001 Километража Сила 8.16 кс
Австрија, Kalsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
мотокултиватор Baiano b1 soraljművelő
2
€ 3.804 HUF USD HUF 1.250.000 ≈ US$ 4.209
Година 2015 Километража 1 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemét
мотокултиватор Egyéb BCS 720 egytengelyes traktor
7
€ 1.065 HUF USD HUF 350.000 ≈ US$ 1.179
Година 2007 Километража 400 м/ч Сила 8 кс
Унгарија, Kecskemét
мотокултиватор AEBI AM 41 EINGRASER
5
€ 2.900 USD ≈ US$ 3.209
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
мотокултиватор STIHL KM131
1
аукција € 1 USD ≈ US$ 1
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
мотокултиватор NIBBI 11 HK
11
аукција € 13,41 DKK USD DKK 100 ≈ US$ 15
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
нови мотокултиватор KENTAVR 2091Д (Сделано в Беларуси + Японский двигатель)
31
€ 839 RUB USD RUB 61.200 ≈ US$ 928
Работна брзина 18 км/ч
Година 2019 Километража Сила 9.2 кс
Русија, Москва
нови мотокултиватор KENTAVR 2090Б
24
€ 475,70 RUB USD RUB 34.700 ≈ US$ 526
Работна брзина 18 км/ч
Година 2019 Километража Сила 9.6 кс
Русија, Москва
нови мотокултиватор KENTAVR 2016
29
€ 671,70 RUB USD RUB 49.000 ≈ US$ 743
Работна брзина 18 км/ч
Година 2019 Километража Сила 16.3 кс
Русија, Москва
нови мотокултиватор BLUMING БЛ-115
4
€ 589,80 BYN USD BYN 1.350 ≈ US$ 653
Година 2018 Километража Сила 10 кс
Белорусија, Минск
мотокултиватор NIBBI Mark 7  Stennedlægningsfræser med gittertromle
19
аукција € 1.019 DKK USD DKK 7.600 ≈ US$ 1.128
Година Километража Сила
Данска, Storvorde
мотокултиватор BCS 740 L100AE
30
аукција € 804,70 DKK USD DKK 6.000 ≈ US$ 890
Година 2007 Километража Сила
Данска, Storvorde
мотокултиватор FERRARI Rototiller
10
аукција € 150 USD ≈ US$ 166
Година Километража Сила
Холандија, Leende
мотокултиватор Oehler OL 180
4
€ 850 USD ≈ US$ 941
Година 2009-08-08 Километража Сила 5 кс
Германија, 74214 Westernhausen
Омилени : 0 Споредба : 0